Προς το περιεχόμενο

akg condencer 144 euro?????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι καταλαβα φιλε,παντα για τα χρηματα αυτα μιλαμε οτι καλυτερο σε προενισχυτη και μικροφωνο σε αυτα τα λεφτα..(αυτα θα παρω τελιωσε,απλα κουβεντα να γινεται)...

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

καμια γνωμη για το akg c2000b?λεει τιποτα?καιγομαι......

επεισης οι art preamps λενε τιποτα?

 

φιλε μου. το έχω και είναι απίστευτα καλό το ακγ 2000β. για τα λεφτα του ειναι απιθανο... ηχογραφώ κιθάρες (κλασικες), φωνες οτιδίποτε ακουστηκο και είναι τέλειο... ΠΑΡΤΟ. απλά καινουριο έχει 155. μην δωσεις 144 για μεταχειρισμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω έχω το AKG C1000S με μπαταρία ( δεν χρειάζεται phantom power) και μου αρέσει πολύ η ποιότητά του.

 

τυχενει να έχω και το c1000 και όντος το καλό είναι οτι δεν χρειάζεται απαρέτητα phantom power αλλά συγκριτικά με το c2000 το c2000 είναι πολύ μπροστά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κώστα, πας για βραβείο νεκρανάστασης. Έξι χρόνια είναι, όπως και να το κάνουμε ρεκόρ σχεδόν ακατόρθωτο να καταρριφθεί.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πρόσφατα το συγκεκριμένο :

sontronics stc-2 http://www.sontronics.com/files/musictech_stc2_aug05.pdf για ακουστικά όργανα.Στέκεται αρκετά καλά.Εχω και το RODE NT-1 και μιας και μιλάμε για budget μέχρι 200 ευρώ θα σου πρότεινα να ρίξεις και μια ματιά και στο sontronics.Θα το έβαζα ποιο πάνω σε κατηγορία για τα λεφτά του.Το έχω δοκιμάσει σε αρκετά ακουστικά όργανα και είμαι αρκετά ευχαριστημένος αλλά μπορεί και να σου ''κάτσει'' καλά και στην φωνή και σε διάφορες ακόμα εφαρμογές. :)

 

Νίκος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχχχχχ!!!Τώρα το είδα και εγώ ότι είναι από το 2004!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D.

παιδιά καταλάθος έγινε ρε παιδιά. χαχαχαχαχα το είδα μπροστά μου, και έσπευσα να απαντήσω λόγο κεκτημένης ταχύτητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου