Προς το περιεχόμενο

akg condencer 144 euro?????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο χωρος μου δεν ειναι καλος ακουστικα(τζαμια κλπ) γυρω στα 200 ευρω.το πολυ,μαλλον θα κοιταξω για rode και mackie konsola αποτι μου ειπε ο dither...oτι καλυτερο στα λεφτα αυτα.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200 για rode και ελεγα να παρω την soundcraft compact 4 (155 ευρω)για προενυσχηση και κονσολα αλλα μου ειπε ο dither να παρω καλυτερα mackie.καλυτερα ε?διαβασα πολυ καλες κριτικες για αυτην και τους προενυσχυτες της...

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την mackie VLZ PRO 1202 που εχει 325 ευρω και rode NT1A 200 ευρω απο thomann.πολυ καλυτερη λεει απτην soundcraft.οι προενισχυτες ειδικα ειναι κορυφαιοι λεε o dither.και με το rode κανεις σχεδον δισκογραφικες ηχογραφισεις ασχετα που ειναι φτηνο..σημφωνεις γερασιμε???

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά , ας μη τα παράλεμε φίλε white noise δεν είπαμε ακριβώς αυτό. Ο χαρακτηρισμός κορυφαίοι είναι λίγο βαρύς δε νομίζεις ? Καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό σου αλλά θεώρησε τους προενισχυτές της mackie απλά πολύ καλούς με άριστη σχέση τιμής απόδοσης. Ο χαρακτηρισμός κορυφαίοι αρμόζει περισσότερο σε προενισχυτές της Great River, Api, GML ,Avalon κλπ. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου