Προς το περιεχόμενο

S.O.S. Το Motif ES άδειασε όλο τον USB δίσκο μου!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου μη τρελαίνεσαι! Ας τα πάρουμε από την αρχή: Εκανες format στο δίσκο σου μέσω του συνθ' date=' και τωρα τα μόνα αρχεία που σου εμφανίζονται πάνω στο δίσκο είναι αυτά του motif, σωστά? Αν συμβαίνει αυτό, τότε μπορείς να κατεβάσεις το πρόγραμμα GetDataBack for FAT, το οποίο μπορεί να σου βρεί τα χαμένα αρχεία στις περισσότερες περιπτώσεις. Αφού σκανάρει το σκληρό, θα σου εμφανίσει σε μορφή δέντρου τα χαμένα αρχεία που μπόρεσε να εντοπίσει και θα σου ζητήσει αν θες να τα επαναφέρεις. Το μόνο που θα χρειαστείς είναι ένας δεύτερος σκληρός για να επαναφέρεις τα αρχεία, καθώς το πρόγραμμα δε μπορεί να επαναφέρει αρχεία στον δίσκο από τον οποίο ανακτώνται...

 

Ελπίζω να βοήθησα!Εδώ είμαστε ότι άλλο χρειαστεί! :wink:

 

Υ.Γ. με τον ίδιο τρόπο ξαναβρήκα περίπου 10GB φωτογραφίες πριν από κανα 2 χρόνια,σε δίσκο που του χα κάνει format[/quote']

 

Ωραίος!

 

 

[off-topic] Πού'σαι βρε παληκάρι όλα καλά; [/off-topic]

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[off-topic]Ελα ρε Jason!Εδώ λιώνω στη ζέστη, στη μουσική...γενικότερα! :) Εσυ τι λέει?Εχουμε πει να πιούμε και κανα καφέ!! :P [/off-topic]

 

Και ένα πρόχειρο λινκ

http://www.google.gr/search?q=data+recovery+software&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:el:official&client=firefox-a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε kkaravola τώρα ήρθα στο pc και είδα τα thread σου. Θα ακολουθήσω τις οδηγίες σου και θα επανέλθω. Πάντως ό,τι και να γίνει ευχαριστώ για τοπ ενδιαφέρον. :wink:

www.myspace.com/dizzydizign

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου μη τρελαίνεσαι! Ας τα πάρουμε από την αρχή: Εκανες format στο δίσκο σου μέσω του συνθ' date=' και τωρα τα μόνα αρχεία που σου εμφανίζονται πάνω στο δίσκο είναι αυτά του motif, σωστά? Αν συμβαίνει αυτό, τότε μπορείς να κατεβάσεις το πρόγραμμα GetDataBack for FAT, το οποίο μπορεί να σου βρεί τα χαμένα αρχεία στις περισσότερες περιπτώσεις. Αφού σκανάρει το σκληρό, θα σου εμφανίσει σε μορφή δέντρου τα χαμένα αρχεία που μπόρεσε να εντοπίσει και θα σου ζητήσει αν θες να τα επαναφέρεις. Το μόνο που θα χρειαστείς είναι ένας δεύτερος σκληρός για να επαναφέρεις τα αρχεία, καθώς το πρόγραμμα δε μπορεί να επαναφέρει αρχεία στον δίσκο από τον οποίο ανακτώνται...

 

Ελπίζω να βοήθησα!Εδώ είμαστε ότι άλλο χρειαστεί! :wink:

 

Υ.Γ. με τον ίδιο τρόπο ξαναβρήκα περίπου 10GB φωτογραφίες πριν από κανα 2 χρόνια,σε δίσκο που του χα κάνει format[/quote']

 

επαθα προσφατα κατι παρομοιο και μπορεσα να ανακτησω τους χαμενους τομεις του δισκου(δεν εκανα φορματ αλλα εχασα τα διαμερισματα του δισκου)...Επισης ενα ακομα προγραμματακι πολυ ευκολο στη χρηση ειναι το pci filerecovery kai to testdisk

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι μπέρδεμα με τον αδερφό μου......... :oops: :oops: :lol:

 

Να προτείνω κάτι άσχετο; Να μπαίνει ένας από mozilla και ο άλλος από explorer; Ε, φανταστικά αδέρφια; :D

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι μπέρδεμα με τον αδερφό μου......... :oops: :oops: :lol:

 

Να προτείνω κάτι άσχετο; Να μπαίνει ένας από mozilla και ο άλλος από explorer; Ε' date=' φανταστικά αδέρφια; :D[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

www.myspace.com/dizzydizign

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου