Προς το περιεχόμενο

V-Shape Guitar


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιατί οι συγκεκριμένες από όσες έχω έως τώρα παίξει σε αυτήν την κατηγορία τιμής, μου έδωσε την καλύτερη εντύπωση και σαν ποιότητα και σαν ήχος και σαν σχέδιο που είναι σαν ουρά καρχαρία (το αγαπημένο μου ζώο, άσχετο, αλλά είναι).

 

Δλδ σαν πακέτο μου φαίνεται ως η καλύτερη επιλογή μεταλλοκιθάρας.

 

Ποια jackson έχει; Γιατί αν θέλει απλά κιθάρα για σχέδιο ας αλλάξει. Αν θέλει κιθάρα με καλύτερες δυνατότητες, τότε μπας και μια αναβάθμιση σε μαγνήτες θα την ανέβαζε κατά πολύ; Γιατί τα λ7 που διαθέτει, δεν δικαιολογούν την αγορά άλλης κιθάρας, εφόσον έχει ήδη 1 και μου λες ότι και αυτή που έχει είναι jackson

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ τότε αλλάζει

Μπορεί να την ξανακολλήσει και αν γίνει καλή δουλειά δεν θα έχει πρόβλημα. Στο μεταξύ αν του άρεσε δεν καταλαβαίνω γιατί να μην την ξαναπάρει. Πάντως στα 700¤ κοντά παίζει;

 

Πάντως την εναλλακτική να αλλάξει σχέδιο την σκέφτηκε; Γιατί αυτές πχ http://www.schecterguitars.com/index.asp και ιδίως οι Extreme, Demon, HellRaiser, Damien-7 είναι τρομερές

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα από V οπτικά μου αρέσει πολύ η Dean Black Gold V (και γενικά οι Dean V - όπως οι Razor)

 

BlackGoldV_large.jpg

 

Και στο Θωμά έχει 666 Ευρά... 8O :lol:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το μόνο που πρέπει να ξέρεις iassael είναι ότι πρέπει να ξεχάσεις το καθιστό παιξιμο. Μονο όρθιος.

 

πάντως εδώ το παλικάρι μια χαρά τα καταφέρνει..... 8)

http://youtube.com/watch?v=cOcJL7oI-WE&mode=related&search=

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 2 μήνες παίζω στη μπάντα ενός αθεράπευτου παλιοχεβυμεταλλά που μόνο με "V" τον θυμάμαι ίσως και κάποιοι από εσάς να τον θυμάστε να έπαιζε.

 

Ρε, με το Λογγινιδη παιζεις?????

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το μόνο που πρέπει να ξέρεις iassael είναι ότι πρέπει να ξεχάσεις το καθιστό παιξιμο. Μονο όρθιος.

 

πάντως εδώ το παλικάρι μια χαρά τα καταφέρνει..... 8)

http://youtube.com/watch?v=cOcJL7oI-WE&mode=related&search=

 

Ίσως και να είναι και ο μοναδικός τρόπος τρόπος να παίξεις καθιστός με την V. Να την έχεις στο αριστερό, ενώ το δεξί βρίσκεται στην εσοχή. Αν πας να την βάλεις στο δεξί πόδι (το κλασικό στήσιμο δλδ) θα την κυνηγάς πάνω κάτω.

 

¶σχετο αλλά έχει τρομερό ενισχυτή

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου