Προς το περιεχόμενο

V-Shape Guitar


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nαι δικιο εχεις.Τωρα για τους metalhead της φεντερ εχω να σου πω πως εμενα προσωπικα δεν μου αρεσαν καθολου.Ακομα και σε σχετικα μεγαλη ενταση που τους ακουσα ,συγκεκριμενα περιπου στο 7 και κατι με τις καταλλαηλες ρυθμισεις δεν μου αρεσαν.Ειχαν το κλασσικο φεντερ ηχοχρωμα ουσιαστικα και ηταν σαν ενας φεντερ με ενα πεταλι στο καθαρο.Τι να πω ομως.Επαναλαμβανω πως αυτα ειναι γουστα.Τωρα για τα πεταλια μου βαζεις δυσκολα.Τα εχω ακουσει και τα 2 αλλα η συγκριση τους με δυσκολευει.Ειναι απο τα καλυτερα distortion της αγορας και σιγουρα τα ποιο αγρια που εγω εχω ακουσει.Αν επρεπε να επιλεξω θα επελεγα της mxr για 3 λογους :1)ειναι πιο παλια εταιρια απο την krank,2)εχει ελαφρως πιο πολυ γκαζι και λιγο πιο ξυρισμενα μεσαια(τι καινουργιο μοντελο ειδικα αν πατησεις ενα κουμπακι που εχει το οποιο νομιζω το λενε scoop)kαι εκτος αυτου μπορει να χρησιμοποιηθει και στο βρωμικο καναλι το οποιο δινει ενα αποτελεσμα που σε κολλαει στον τοιχο και δεν ξερεις τι σου ηρθε και 3)ειναι πιο φτηνο και πιο ευκολο να το βρεις απο το krank. :wink: Επισης θα ηθελα να προσθεσω αυτο που λες για τις dean το βρισκω ολοσωστο και εγω προσωπικα της λεω ετσι απο τοτε που πρωτο ασχοληθηκα με αυτες. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου