Προς το περιεχόμενο

Ονόματα νέων συγκοτημάτων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μέχρι το τωρινό ποστ μου είχες 8/10 ακόμα καλύτερο ποσοστό !! :lol:

 

σοβαρά τώρα μην ξεφύγει και αυτό το thread που ξεκίνησε με τόσο καλές προοπτικές... και ιχωρ και intravenus πολύ ενδιαφέρουσες προτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέχρι το τωρινό ποστ μου είχες 8/10 ακόμα καλύτερο ποσοστό !! :lol:

 

σοβαρά τώρα μην ξεφύγει και αυτό το thread που ξεκίνησε με τόσο καλές προοπτικές... και ιχωρ και intravenus πολύ ενδιαφέρουσες προτάσεις.

 

 

 

Και οι Ηώς είναι πολύ καλοί. Ένας πόντος από μένα είναι οτι υπολογίζουν και τον ηχολήπτη τους ως μέρος του συγκροτήματος και ακόμα έχουν πολλές ιδέες για την χρήση οργάνων που δεν έχω ξαναδεί σε ελληνικό γκρούπ. Αν έχει ξαναδεί κανείς ας μας πεί μιας και θεωρώ πως τέτοιες προσπάθεις είναι ενδιαφέρουσες.

 

 

 

 

Υ.Γ.

 

Αν όντως δεν θες να ξεφύγει μην προκαλείς με σχόλεια όπως "μέχρι το τωρινό ποστ μου είχες 8/10 ακόμα καλύτερο ποσοστό !! :lol: "

 

Το έκανε ο panagiotis αλλά είπα να μην δώσω συνέχεια. Μάλλον τον πείραξε που άλλη μία φορά τον διόρθωσα. Αλλά δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ με την πάρτυ του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης δεν είναι τόσο νέος αλλά είναι ένας Έλληνας μουσικός που αξίζει πραγματικά.....

 

Τάκης Μπαρμπέρης

www.myspace.com/takisbarberis

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ήταν σχόλιο, ήταν αστείο, εξού και το ":lol:" και το "σοβαρά τώρα..." στο ξεκίνημα της επόμενης πρότασης. δε νομίζω ότι υπήρχε πιο σαφής τρόπος να το εκφράσω και να μη παρεξηγηθώ ταυτόχρονα. πολύ trigger-happy είσαι φίλε...

 

όσον αφορά τους ήως δυσκολεύτηκα να βρω κάποιο sample. μπορείς να βοηθήσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ακριβώς νέοι...

 

και δεν είναι ακριβώς Έλληνες.... αλλά γείτονες.

 

Psychobelly παίζουν, και μιάς ο χορός της κοιλιάς τρέχει στο αίμα μας πιστεύω πως θα αρέσουν...

 

 

Όνομα...;

 

Baba Zula. :lol:

 

 

 

http://www.babazula.com/

 

 

edit\

 

για τους Baba Zula όσοι θέλουν samplew μπορούν να δούν εδώ:

 

http://www.babazula.com/sf-index-of-Video_Clips-cp-429_460.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ήταν σχόλιο' date=' ήταν αστείο, εξού και το ":lol:" και το "σοβαρά τώρα..." στο ξεκίνημα της επόμενης πρότασης. δε νομίζω ότι υπήρχε πιο σαφής τρόπος να το εκφράσω και να μη παρεξηγηθώ ταυτόχρονα. πολύ trigger-happy είσαι φίλε...

 

όσον αφορά τους ήως δυσκολεύτηκα να βρω κάποιο sample. μπορείς να βοηθήσεις;[/quote']

 

 

 

Όχι δυστυχώς για το sample... και γω θα θελα.... :(

 

 

Είναι όμως Ηώς, ο τόνος στο Ω. Αυτό στο λέω γιατί αν ψάχνεις με τον τόνο στο Η ίσως δεν σου παρουσιάσει τίποτα χρήσιμα αποτελέσματα η αναζήτησή σου. Αγγλιστί Eos.

 

 

Υ.Γ.

 

Να σαι καλά για το triger happy... και μου είχε κάτσει αυτές τις μέρες τι σημαίνει (Morcheeba) και βαριόμουνα να ψάξω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφεύγει λίγο από τα "όρια" του θέματος....

 

 

αλλά μετά τους Baba Zula, που προσωπικά θεωρώ την προσπάθειά τους ιδιαίτερα αξιέπαινη και για αυτούς όσο για την χώρα τους και τον πολιτισμό τους, θεώρησα κάτι σαν χρέος μου να "διαφημήσω" ένα σχήμα, από τα τόσα που υπάρχουν σίγουρα αλλά δυστυχώς εγώ δεν τα γνωρίζω, το οποίο προσανατολίζεται σε αυτό που καλείται συχνα παραδοσιακή μουσική.

 

 

Χρυσοδάκτυλοι. Όσοι έχουν ακούσει πιστεύω δεν θα απορήσουν γιατί αυτός ο τίτλος.. τους αξίζει.

 

 

http://www.musiccorner.gr/nees_kyklof/02/xrysodaktiloi_dt.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου