Προς το περιεχόμενο

Ποια ειναι η καλύτερη φωνή στην Ελλάδα?


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ένα μόνο κάνεις λάθος αγαπητέ φεντεριάρη: λες ότι ακούγανε Καζαντζίδη, ενώ αυτό που συνέβαινε ήταν ότι είχαν και έπαιζε Καζαντζίδης και δεν τον ακούγανε καθόλου μα καθόλου. Είναι διαφορετικό πράγμα και είναι πάντοτε χυδαίο ότι και να παίζει το πικάπ. Προσωπικά εμένα μου έχει τύχει με Αθηναιους στη Κομοτηνή και το πικάπ να παίζει Pink Floyd.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 210
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νομίζω ότι με τον παρακάτω συνδυασμό ια μπορούσαμε να πετύχουμε την καλύτερη φωνή στην Ελλάδα:

 

http://i226.photobucket.com/albums/dd123/palamosteliaro/aa.jpg

 

Ειμαστε γεννημένες η μια για την άλλη.

ΤΕΛΟΣ! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή ένα θρεντ που μόλις απάντησα, θυμήθηκα μια άλλη τραγουδίστρια που με το να συνεχίζω να απαντάω σε τέτοια θρεντς την ακούω σαν τρελός!!

 

mazoxa.jpg?imgmax=512

 

 

Edit: Φιλικά πάντα!!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν ζωή η μεγαλύτερη φωνή είναι ο νίκος παπάζογλου. κατά τα άλλα στράτος διονυσίου.

για τον δρογώση που κάποιος αναφέρθηκε εις άλλην σελίδαν τί να πούμε;εάν βγάλει το αναπτηράκι απ' το στόμα θα αρθρώσει καλύτερα και για τον χαρούλη επίσης τί να πούμε; δε λέμε τίποτα γιατί συνολικά είναι τίποτα....

 

και για να μη μου επιτεθεί κανένας φίλος του δρογώση ας κάνει το εξής: ας βάλει ένα μικρό αναπτηράκι bic χρώματος μαύρου στο στόμα του κι ας προσπαθήσει να τραγουδήσει το : θα περάσουν οι μέρες ή το βιαστικό πουλί του νότου... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας βάλει ένα μικρό αναπτηράκι bic χρώματος μαύρου στο στόμα του κι ας προσπαθήσει να τραγουδήσει το : θα περάσουν οι μέρες ή το βιαστικό πουλί του νότου... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ti pezei me to anaptiraki?? Einai h gnwsth texnh pou didaskoun oi monaxoi sto thivet gnwsth kai ws "tai - bicstomanptiro - tsi" ???

 

 

LOL

xaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

PS To xrwma tou anaptira paizei rolo???

PS2 lololololol :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου