Προς το περιεχόμενο

Paypal Verification


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω λογαριασμό paypal. Όμως ποτέ δεν έλαβα τα 4 ψηφία που χρειάζονται για verification της κάρτας  μου. Πήρα τηλ. την τράπεζα και μου παν πως δεν έχουν κάποιο τέτοιο κωδικό. Όταν το paypal μου τράβηξε 1,50€, έλαβα e-mail από την τράπεζα μου που λέει ότι έβγαλα 1,50€. Όμως πουθενά δεν είδα τα 4 αυτά ψηφία...

 

?? ? ??What to do...????

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ρωτήσεις την τράπεζα τα στοιχεία της χρέωσης. Σε αυτά αναγράφεται και το 4ψήφιο νούμερο.

 

Αλλιώς, περίμενε μέχρι να σου έρθει ο λογαριασμός της κάρτας. Στο λογαριασμό πάνω, στη χρέωση που θα δεις από paypal θα υπάρχει το νουμεράκι αυτό που ζητάνε.

 

Εάν έχεις internet banking ακόμη καλύτερα... Περιμένεις 1-2 μέρες μέχρι να εμφανιστεί η χρέωση και στις πληροφορίες της συναλλαγής υπάρχει το νούμερο αυτό.

 

Ελπίζω να βοήθησα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαξα ..αλλά τίποτα..!! ???

Ξαναπήρα τηλ. και μου λένε να συνεχίσω κανονικά σαν να έχω βάλει τα 4 ψηφία στο Paypal.com. Όμως, δεν μπορώ να πουλήσω μέσω ebay αν θελήσω γιατί (πολύ σωστά) λέει πως η κάρτα δεν είναι verified.

 

 

gtp

 

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακριβως το ιδιο ζητημα με την καρτα μου.. (χρεωστικη στην Πειραιως).. Δεν ειχα χρονο να το ψαξω παραπανω αλλα αν βγαλεις ακρη φιλε nathanlyk κανε ενα ποστ εδω να μαθουμε και μεις..  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόκειται να μου έρθει λογαριασμός! Δεν υπάρχει λογαριασμός τέτοιου είδους κάρτα. Είναι χρεωστική...

 

Και στις χρεωστικες ερχεται ενημερωτικο φυλλαδιο στη δ/νση που εχεις δηλωσει οποτε θα τον δεις απο εκει τον κωδικο. Επισης αν πας απο την τραπεζα και τους ζητησεις να δεις τις συναλλαγες σου αποκλειεται να μην υπαρχει ο τετραψηφιος κωδικος της συναλλαγης του paypal.....εφ'οσον αυτη εχει γινει.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δεν ξέρουν να σε ενημερώσουν;;; τι ναπω.. αν θυμάμαι καλά πας σε ΑΤΜ και μπαίνεις στην χρεωστική σου και πατάς κινήσεις λογαριασμών ώστε να σου τυπώσει ενα χαρτι. Εκει θα δείχνει και το 1,50 ευρώ, εκεί που γράφει την χρέωση εχει και 4ψηφιο κωδικό..

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δεν ξέρουν να σε ενημερώσουν;;;

 

Ελάχιστες τράπεζες διαθέτουν τμήματα που ασχολούνται με τις διαδικτυακές συναλλαγές...

 

Προσωπικά, διαθέτω κ πιστωτική κ χρεωστική συνδεδεμένη με το paypal, κ έχω ζητήσει από την τράπεζα να μου στέλνει γραπτώς την κίνηση του λογαριασμού της χρεωστικής...

Εκεί είδα τον κωδικό.

 

Επίσης, μπορείς να το δεις μέσω web banking (αν έχει η Πειραιώς...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου