Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

sorry παιδες,επειδη δεν καταλαβα(εχω και το μυαλο μου στην κιθαρα που φτιαχνω και δεν μπορω ουτε να δουλεψω...καταλαβαινεται)ποτε παιρνει καποιος θετικο καρμα???

 

whitenoise νομίζω πως κάποιος ''παρασημοφορείται'' με κάρμα όταν παρέχει πλήρης, τεκμηριωμένη και φυσικά έγκυρη ενημέρωση για ένα συγκεκριμένο thread - εννοείται και για περισσότερα -.. 8)

 

(από αυτό που έχω καταλάβει) δηλ όποιος μπορέσει και ενημερώσει έναν ενδιαφερόμενο διαθέτοντας τα παραπάνω χαρακτηριστικά στην απάντησή του, για έναν συγκεκριμένο αριθμό thread, παρασημοφορείται...βέβαια υπάρχουν και πολλές λεπτομέρειες σε όλα αυτά...

(τώρα αν κάνω λάθος, ας με διορθώσουν οι modulatorες...) 8) κάπως έτσι δεν είναι;

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι άραγε δυνατόν να πάει και πιο κάτω απο το -1?

 

Σε όλους αυτούς που έχουν πάρει -1 στέλνω τον εξής αδελφικό χαιρετισμό με φωνη Darth Vader

 

"WELCOME TO THE DARK SIDE"  ;D

 

starwars.gif

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι άραγε δυνατόν να πάει και πιο κάτω απο το -1?

 

Ναι, είναι. Είχα δει κάποιον με -3 παλιότερα. Οι modulators δεν είναι karm-ίρηδες - μοιράζουν μείον αβέρτα... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι άραγε δυνατόν να πάει και πιο κάτω απο το -1?

 

Σε όλους αυτούς που έχουν πάρει -1 στέλνω τον εξής αδελφικό χαιρετισμό με φωνη Darth Vader

 

"WELCOME TO THE DARK SIDE"  ;D

 

starwars.gif

 

μη μου πεις Kilon οτι το πηρες για εκεινο το θεμα με τα mac-pc

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο παλιός ''φίλος'' victor130 είχε -4....Τι να λέμε τώρα.... 8)

 

κατηραμένη κενωνία,άλλους τους ανεβάζεις κ άλλους τους κατεβάζεις.

-4?Τι να λέμε τώρα,τετοια βλέπω κ λεω,δοξα τω θεώ,καλά είμαστε.Ουτε στον εχθρό μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι άραγε δυνατόν να πάει και πιο κάτω απο το -1?

 

Σε όλους αυτούς που έχουν πάρει -1 στέλνω τον εξής αδελφικό χαιρετισμό με φωνη Darth Vader

 

"WELCOME TO THE DARK SIDE"  ;D

 

starwars.gif

 

μη μου πεις Kilon οτι το πηρες για εκεινο το θεμα με τα mac-pc

 

ααα ωστε είναι δυνατον να πάρεις ακόμα και -4 . Ενδιαφέρον.

 

Βασικά τώρα τελευταία πήρα το -1 αλλά ναι πιστεύω οτι ο κύριος λόγος ήταν ότι άνοιξα το μέτωπο αντιπαράθεσης μεταξύ windows και mac os.

 

Πάντως να τονίσω ότι αυτή η ιδέα με το κάρμα δεν είναι τόσο άσχημη, είναι το πιπέρι του νοιζ.  Έχει το χαβαλέ του.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βασικά τώρα τελευταία πήρα το -1 αλλά ναι πιστεύω οτι ο κύριος λόγος ήταν ότι άνοιξα το μέτωπο αντιπαράθεσης μεταξύ windows και mac os.

 

Πάντως να τονίσω ότι αυτή η ιδέα με το κάρμα δεν είναι τόσο άσχημη, είναι το πιπέρι του νοιζ.  Έχει το χαβαλέ του.

 

ναι αλλα αλλοι θα επρεπε να φτασουν στο -4 μετα απο αυτη τη συζητηση

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου