Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες των πλήκτρων μας!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηθελα κ εγω να το κανω αλλα 35 kg δε θα τα αντέξει. Αυτο για το οποίο ανυπομονώ είναι η αλλαγ απο PC σε MAC. Θα φύγει το 50% των καλωδίων απο εκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 699
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η αιώνια μάχη ενάντια στην έλειψη εργονομίας σε "στούντιο" υπνοδωματίου συνεχίζεται ακάθεκτη! Αυτό θεωρώ ότι είναι το καλύτερο σεταπ που έχω κάνει στον χώρο μου μέχρι σήμερα. Φρέσκο και σχεδόν ετοιμοπόλεμο. 8)

2014-10-04_11-30-54_798.thumb.jpg.67ae4055b4ff2cfba2ab43f9ae67fcb1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους πληκτράδες.....!!!Δεν ξέρω αν είναι το σωστό σημείο να αναφερθώ όμως είμαι ήδη πολύ προβληματισμένος όσον αφορά τα synth γιατί συνηθίζω στα live να χρησημοποιώ πλέον στανταρ ήχους όπως πιανο,elect,pads,organ,sax,brass και ψάχνω καιρό τώρα αλλά δεν πολυβρίσκω κάποιο που να τα πλησιάζει σε ήχο ικανοποιητικά....Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες τύπου(βαρυκεντρισμένα,πλήκτρα,pa klp)....Όποιος έχει κάποια πρόταση θα το εκτιμούσα φίλοι μου.....ΥΓ:Μια ιδιαίτερη εκτίμηση ίσως στο roland fa 06.!! ;) ;) :D

makis drakos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιαξε ενα νεο θεμα στο Keyboards και ρωτα, εδω ποσταρουμε μονο φωτογραφιες των πληκτρων μας, οπως λεει και ο τιτλος του θεματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

 

 

Επειδή το ρικοφον είναι ένα μαλακό υλικό και είδα ότι έχει πάρει κλίση το δεξί μόνιτορ σου  θα σου έλεγα κάτω από το μόνιτορ να βάλεις κάτι τετοιο:

 

http://www.thomann.de/gr/the_takustik_isopad_6.htm

 

Όσο για το 88αρι ερώτηση έκανα αν εσύ βολεύεσαι έτσι κανένα πρόβλημα  ;)

εγώ π.χ. είχα μια βάση για το 88αρι μου την οποία την είχα ακριβώς κάτω από τον πάγκο μου και την τράβαγα ελαφρώς προς τα έξω όταν ήθελα να δουλέψω και να διαβάσω σε αυτό.

[glow=red,2,300]Πλέον όμως θα βάλω μηχανισμό στον πάγκο από κάτω ο οποιος θα μπαίνει και θα βγαίνει συρταρωτά από κάτω.Αυτα από μένα καλη συνεχεια  8)[/glow]

 

Καπως ετσι?

P6250041.thumb.JPG.a8698515ddec72f461daea96005f40fa.JPG

P6250043.thumb.JPG.702bf7206974854bcfc8bc7fcd9b5e8a.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου