Προς το περιεχόμενο

My "new" Gibson ES335


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είμαι λεσπολίτης, και θα σου πω κι εγώ:

ΝΑΙΙΙΙ, Welcome to the club!!!

 

Είναι πανέμορφη!!!

 

Δε με λες; σε μας τους gibsonάδες θα την δανείζεις περισσότερο, έτσι; ;D

 

Λοιπόν, καλόπαιχτη, καλορίζικη, τι λένε και τα λοιπά. Να ανεβάσεις οπωσδήποτε κλιπς και καθαρούλια και βρομιάρικα... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wooooooohooo!!!

Πω πωωωω ομορφιές!!!!! Μεγειές! Ειλικρινά πες μας,  πέρα από το θέμα ψυχολογίας, πως σου φαίνεται και αν συγκρίνεται με άλλα σκαφάκια "κόπιες" ES 335.

 

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγαπητέ Ελαβντου σου εύχομαι να την χαρείς μια ζωή, και κάποτε να τη δώσεις και σε ένα εγγόνι σου, με την ευχή και κατάρα να μην την πουλήσει ποτέ (κι ας έχει τεράστια χρηματική αξία τότε) και να την χαρεί όπως και εσύ. Και αγαπητέ Εαρεντίλ καλός πολίτης.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγαπητέ Ελαβντου σου εύχομαι να την χαρείς μια ζωή, και κάποτε να τη δώσεις και σε ένα εγγόνι σου, με την ευχή και κατάρα να μην την πουλήσει ποτέ (κι ας έχει τεράστια χρηματική αξία τότε) και να την χαρεί όπως και εσύ. Και αγαπητέ Εαρεντίλ καλός πολίτης.

παπού....παπού!!!!...εγω ειμαι, ο εγγονος σου!! :D ...δεν με γνωριζεις παπου Ελαβντου!? ???                                                                                            (διαολε....δεν επιασε!..)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πολύ ωραία.  :) :) :) :) :) :)

 

Άντε, ανέβασε και κανένα clip.  ;)

 

Παρεπιπτόντως το περίμενα ότι μόλις δείξεις τις φωτογραφίες της κιθάρας σου όλοι θα πουν ότι θέλουν να την παίξουν.  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου