Προς το περιεχόμενο

Ελληνικό SuperSurf


alekelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωωωωωπ!! :)

 

αφου μας πιασανε...αντε να τα ομολογησω ολα...!

 

τωρα τα ειδα μια και ελειπα για ΣΚ.. :)

 

Ευχαριστω για τα καλα λογια και οντως ΔΕΝ ειμαι τραγουδιαρης (η αναγκη με εκανε καλε κυριε.. :) :))

 

 

 

 

Το πιο πάνω ποστ μου θύμισε κάτι από λύση αρχαίας τραγωδίας.  ;D

 

Άντε λοιπόν αφού αποκαλύφθηκες και δημοσίως, να δώσω τα συγχαρητήρια μου για τη δουλειά σας, και να σας ευχηθώ καλή επιτυχία...

 

Και πουσαι, τώρα που σε πήραμε χαμπάρι ενημέρωνε για κανα live να σας ακούσουμε κι από κοντά!

 

Δημήτρης

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

στεκεται μωρε αλλα κακα τα ψεμματα προτιμω να παιζω κιθαρα και βεβαια αλλο πραγμα ενας πραγματικα "δυνατος" τραγουδιαρης...

αμα στεκεται μη το σκεφεται

εσυ guitars vocals

σιγα τα δυσκολα που παιζεις και δεν προλαβαινεις  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Συγχαρητήρια SF!

Εύηχο το βιντεάκι. Μπορεί να μην είναι το στυλ που ακούω όμως αντικειμένικά είναι μια πολύ επαγγελματική προσέγγιση στο ύφος απ' όλες τις απόψεις. Μουσικά, ηχοληπτικά, κλπ.

Κάπως το εξακύλινδρο με χάλασε... θα το προτιμούσα ευρωπαϊκό κάμπριο εποχής. It's got more style!  ;D

Τα της φωνής όπως σου έιπα και στο παρελθόν, είναι τελείως υποκειμενικά.

Αφού τραγουδάει ο Ντύλαν...  ::) Το θέμα όλο είναι η ερμηνεία.

Αν ο συνθέτης μπορεί να το αποδώσει καλύτερα... δεν τίθεται θέμα χροιάς.

Φέρεις ένα κύρος ρε φίλε... που αν το πεί κάποιος πιό bubblegum να το κάνει light.

Τεσπά, εσύ ξέρεις.

Για μένα όλοι μπορούν να τραγουδίσουν. Σε όλες τις μπάντες που έπαιξα, αυτός που δεν ντρεπότανε τραγουδούσε!

Καλή επιτυχία!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπως το εξακύλινδρο με χάλασε.

 

OKTAκυλινδρο παρακαλω!!

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Dodge_Challenger

 

:D

 

ΤΡΕΛΛΟ γκαζι (ειναι το 440  RB V8) αλλα το παιδι που μας το εφερε μου ειπε οτι του καει......ενα ευρω το χιλιομετρο! :o

 

Α,επισης ΔΕΝ στριβει...μονο ευθεια παει!! :) :)

 

Ειναι ομως all time classic !

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Vanishing_Point

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να συμφωνήσω περισσότερο κ. Yameth. Και εμένα τα ακουσματά μου είναι άλλα.. και μετά βίας ακούω τέτοια "ανάλαφρη" μουσική, όμως αυτό δεν με εμποδίζει να πώ ότι στο είδος του, έχει την δική του ξεχωριστή αισθητική που το δικαιώνει!

Η φωνή δεν με προβληματίζει καθόλου μιάς και πιστεύω ότι είναι απόλυτα ταιριαστή και ας επιμένει ο Νίκος ότι δεν είναι τραγουδιστής. Απλά είναι γάντι στα κομμάτια αυτά. Επίσης καλή και προσεγμένη παραγωγή.

Να ευχηθώ και γω τα καλύτερα, και από καρδιάς καλή επιτυχία παραπέρα με ότι συνεπάγεται αυτό.

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΡΕΛΛΟ γκαζι (ειναι το 440  RB V8) αλλα το παιδι που μας το εφερε μου ειπε οτι του καει......ενα ευρω το χιλιομετρο! :o

 

Ο Βαβούρας;;;

 

Τις καλύτερες ευχές κι από μένα. Μακάρι να μπορούσα να σας δω σε κανένα live. Από γιουρτές που θα είμαι Αθήνα παίζεται...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAXAXAXA ok

Τώρα το έπιασα το σκηνικό.

 

Σόρρυ SF για την κριτική αλλά εγώ έτσι τα ακούω... Τώρα το "de gustibus..." που έλεγαν οι λατίνοι, άλλη ιστορία. Πάντως ο νέος τραγουδιάρης, καλή ιδέα...

 

Εμένα αντιθέτως, η Dodge με έφτιαξε...

Αλλά με το στυλάκι σας, θέλατε μια ξανθούλα, χοροπηδηχτούλα, με ροζ μπικίνι...

Καλή συνέχεια παιδιά

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμένα μου αρέσει όπως σου έχω πεί και στο παρελθόν! Και σαν φαν κι εγώ των άφωνων τραγουδιστών μ'αρέσει η φωνή γιατί έχει χαρακτήρα και ξεχωρίζει! Στο πρώτο άκουσμα όμως σίγουρα σε ξινίζει μέχρι να καταλάβεις τι παίζει! :)

 

Το καλύτερο όμως είναι η παραγωγή που δίνει μια κλωτσιά στα @@ όσων ακόμη πιστεύουν πως δεν μπορείς με τίποτα να βγάλεις σωστό αποτέλεσμα από το σπίτι σου! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπιτική παραγωγή;;;  :o Ο ήχος, ιδιαίτερα από τις κιθάρες, είναι πάρα πολύ καλός για σπιτική παραγωγή.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου