Προς το περιεχόμενο

Επιλογή κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ψήνεσαι για κάνα αππλε ρεδ?(apple red, αλλά ξέχασα να το γυρίσω στα αγγλικά)

 

Αππλε Ρεδ, καλό ήταν τελικά, θα το πω σε κάνα φίλο... ;D

να κανω μια κουλη ερωτηση ?εαν καποιος θελει αλλο χρωμα εκτος απο αυτα που εχει ο thomann τι γινεται μπορει να τα παραγγειλει???

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ευχαριστω παιδια  ;D και ελπιζω να μου την εχουν στηλει μεχρι τa xristougena  :)

 

Αν γράφει ότι την έχει σε stock, θα την έχεις σε 5 εργάσιμες  ;D.

Αλλοιώς καλλίτερα να συνενοηθείς πριν παραγγείλεις με τον Αγγελόπουλο (πωλητής Thomann).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδια  ;D και ελπιζω να μου την εχουν στηλει μεχρι τa xristougena  :)

 

Μια απορία... Για ποιόν ακριβώς λόγο ενώ γράφεις Ελληνικά (χωρίς κεφαλαία στην αρχή της πρότασης, χωρίς σημεία στίξης, χωρίς τόνους και με ορθογραφικά λάθη) στο τέλος της πρότασης το ξαναγυρνάς σε greeklish; ??? Τόοοοοοσος έρωτας πια με αυτό το γράψιμο;

 

Sorry αν γίνομαι σπαστικός, αλλά έχω αρχίσει και δεν την παλεύω με αυτήν την κατάσταση... Βλέπω γραπτά γυμνασίου που φέρνει η μάνα μου στο σπίτι να διορθώσει (καθηγήτρια είναι) και φρικάρω. Στη δική μας εποχή (πριν 10-15 χρόνια) όλοι αυτοί "έμεναν" το καλοκαίρι. Και μη μου πείτε για δυσλεξία, ξέρω τι είναι ακριβώς, αλλά δεν δέχομαι ότι όοοοοοοοολοι οι έφηβοι έγιναν ξαφνικά δυσλεκτικοί.

Και που να ήμουν και καλός μαθητής - φυτό...

 

Τέλος πάντων... Και πάλι συγγνώμη που ξέφυγα απ'το θέμα...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν έχεις και άδικο vrass.... όχι μόνο έμεναν αλλά ήταν και δακτυλοδειτούμενοι. Φαντάσου επίτηδες στο ΤΕΙ Πειραιά το 1994 (φοιτητής τότε) με σήκωσε η καθηγήτρια στη μικροοικονομία για να γράψω κάτι στον πίνακα και να την βοηθήσω στην παράδοση, επειδή βαριόμουν και ήθελα να σημειώνω κατ ευθείαν στο τετράδιο, έγραψα ΕΠΙΤΗΔΕΣ την λέξη "στρέμμα" με ένα "μ" κα αυτή όχι μόνο δεν με κατέβασε κάτω (αυτό επεδίωκα) αλλά μου είπε ότι αυτά τα λάθη τιμωρούνται δι απαγχονισμού!!! (όλο το τμήμα φυσικά κάτω από τα γέλια), αλλά θέλω να πω με αυτό ότι δεν είναι κλασσικά λάθη ορθογραφίας σήμερα από τους μαθητές, εδώ μιλάμε για την διμηουργία νέας κουλτούρας ΤΟΥ Ο,ΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!!

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8α την παρω σε sunburst kai rosewood :D

 

 

και βαλε μαυρο pickquard οπως εκανα και εγω και θα ειναι ιδια με του steve ray ;D

 

καπωε ετσι δηλαδη ?

αλλα με rosewood ?

 

;D

 

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Red Burst λέγεται....

 

Κι εμένα με τρελαίνει αυτό το χρώμα....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου