Προς το περιεχόμενο

Τυρούπολη Με πολιτισμό.Νομίζω αξίζει να το δείτε.


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τόσο καιρό γράφαμε σε έναν μπαρμαθόδωρο καραλάικο με 30 ευρά την ώρα.Στην φωτογραφία που σας δίνω τι είν' τούτο μάναμ?

Δεν προσπαθώ να το διαφημίσω αλλά να μεταφέρω τις εντυπώσεις μου και ιδίως σε λίγες μέρες που παίζει να το επισκεφτούμε.

Για τις τιμές τι λέτε?Μου φαίνονται λίγο ξεφτίλα ή νομίζω?

 

Κι αν θέλετε κιάλλο να δείτε www.digisoundstudios.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φιλε εντελως τυχαια καταγομαι απο κει(tirnavos city) και ο Γιωργος ειναι συμμαθητης-φιλος κτλ χρονια και παιζαμε μαζι στα πρωτα γκρουπ. 

απιστευτος χωρος. :)

 

 

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τον γάρο τον αλοιφουμε στην ταστιερα να γλιστράει.Μην το ξεχνάμε αυτό είναι σημαντικό για να πάει γρήγορα το σολο.

(τι fast fret και λαλακίες να ουμ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά να μην το  γελιοποιούμε το Θέμα.

Κάποιοι θα παρακάλαγαν να έγγραφαν την δουλεία τους εκεί και ειδικά σε αυτή την τιμή....όσο για την φέτα ......αν δεν την έβγαζαν αυτή τότε εμείς θα τρώγαμε τα ποδάρια μας.Γεννήθηκα,μεγάλωσα και εργάζομαι Αθήνα, αλλά πιστεύω ότι είμαι άτυχος που δεν ζώ στην επαρχεία.Και για να γυρίσω πάλι στο θέμα μας εδώ στην Αθήνα όταν πάμε σε στούντιο μας έχουν βγάλει με το καλημέρα το πετσί.

Αλλά επισκεύθηκα το site και είδα πόσο καθαρό,μεγάλο,οργανωμένο και φωτινό ήταν....πολύ καλό για να σου μεταδόσει θετική και δημιουργική ενέργεια...να μπείς μέσα και να τα δώσεις όλα.Αυτά ...από έναν βλαχόπρωτευουσίανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξ μην εξάπτεσαι ωρε λεβέντη.Μια πλακίτσα είναι για να περνάει η ώρα ευχάριστα εδώ που είσαι.Εξάλλου εγώ είμαι απο Λάρισα και μένω κιόλλας οπότε.....ξέρεις.Αν συνεχίσεις θα σου κόψω την φέτα μια και καλή.Σε ξέρω ποιος είσαι και απο που ψωνίζεις.Τέλος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου