Προς το περιεχόμενο

Τυρούπολη Με πολιτισμό.Νομίζω αξίζει να το δείτε.


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ακούστε να δείτε.....

Βγήκα στο forum και απάντησα στις απορίες σας για να μπορέσω με αυτό τον τρόπο να κατατοπίσω τους όπιους ενδιαφερόμενους σχετικά με την επιχείρησή μου. Το έκανα επώνυμα. Δεν μπορεί λοιπόν ο οπιοσδήποτε ανώνυμος να κάθεται με την ασφάλεια της ανωνυμίας πίσω από τον υπολογιστή του και να με κρίνει έτσι αυθαίρετα. Όπιος έχει το σθένος να το κάνει ας το κάνει επώνυμα και αφού μας πεί και ο ίδιος τι έχει προσφέρει στον χώρο της μουσικής και του ήχου...

 

Όποιος μπορεί κάνει και όποιος δεν μπορεί κρίνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστε να δείτε.....

Βγήκα στο forum και απάντησα στις απορίες σας για να μπορέσω με αυτό τον τρόπο να κατατοπίσω τους όπιους ενδιαφερόμενους σχετικά με την επιχείρησή μου. Το έκανα επώνυμα. Δεν μπορεί λοιπόν ο οπιοσδήποτε ανώνυμος να κάθεται με την ασφάλεια της ανωνυμίας πίσω από τον υπολογιστή του και να με κρίνει έτσι αυθαίρετα. Όπιος έχει το σθένος να το κάνει ας το κάνει επώνυμα και αφού μας πεί και ο ίδιος τι έχει προσφέρει στον χώρο της μουσικής και του ήχου...

 

Όποιος μπορεί κάνει και όποιος δεν μπορεί κρίνει!

 

Μην αγχώνεσαι! :) Άλλωστε δε νομίζω ότι υπήρξε κάποιος που να είδε αυτό το θέμα και να μην είπε "γμτ, πόσο θα μέτραγε να πάω εκεί!!" And you reply is appreciated  ;)

 

longshadow, πρέπει να είναι περίεργο πάντως να βλέπεις στο thread για την επιχειρησή σου αυτό το image ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(θα προτιμούσα κάτι με λλι και νιι λόγω Λακωνίας... ;D)..

 

ωπς ωπς, Ηλεία θέλεις να πεις... 8)όχι Λακωνία...Εκεί μάλιστα και έχουν το λλι και ννι... 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου