Προς το περιεχόμενο

Τι μαλλί έχετε;


fatalv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάνω και δεξιά έχω permanant αλλά ψιλό, σαν αυτό που έχουν οι μαύροι, μετά ακολουθεί μία διαχωριστική γραμμή και rasta τα οποία τα έχω βάψει ροζ, πίσω από τα rasta, έχω μια εντελώς φλώρικη coup, αριστερά από την coup τα εχω ξυρίσει ροδακινέ γιατι εκεί με φαγούριζαν, πίσω και δεξιά έχω αλογο-ουρά χρώματος περτικαλί, πίσω αριστερά τα έχω αχτένιστα, μπροστά και δεξιά έχω 2 dreadlocks σαν κέρατα και ανάμεσα τους έχω μωβ electric corn-rows, πάνω από το δεξί αυτί έχω μπούκλες, ενώ πάνω από το αριστερό αυτί έχω βάλει πράσινες extensions έτσι για αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδού μια παλαιά φωτό, δεν έχω πρόσφατη αλλά κάποτε θα έχω.

002.jpg

 

χαχαχαχαχα...καλά είσαι θεός να ουμ!!! ;D

 

 

 

 

(σ.σ. και έλεγα τι μπάσσο να έχει αυτός ρε παιδί μου; χαχαχαχα... ;) 8))

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδού μια παλαιά φωτό, δεν έχω πρόσφατη αλλά κάποτε θα έχω.

002.jpg

 

ανέβασε τη με επισύναψη....δε φαίνεται στο γκομπιούτερ μου

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επί 6 χρόνια τραγική αφάνα αλλά destruction (χωρίς κοτσίδες, να ταιριάζει με τον σωλήνα), αλλά από την μια γινόμουνα τυρόπιτας, από την άλλη τα βαρέθηκα και αυτό ήταν! Ενίοτε γίνομαι γλόμπος!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτή με τη Φλορέττα τον έδειχνε με κοντό μαλλί. Και στενάαααααααζανε τα χιλιάδες θηλυκά μέλη του φόρουμ.

 

Αλλά εφιστώ την προσοχή σας στην βιντεοκάμερα πάνω στον ενισχυτή, και ειδικότερα προς τα πού αυτή τραβάει τα πλάνα της. Σαν poser ("πό - ου - ζερ", προγενέστερο εξελικτικά θηλαστικό των emo), είναι τόσο περήφανος για ένα συγκεκριμένο μέρος του σώματός του που όταν δεν το κοιτάει στον καθρέφτη, βάζει βιντεοκάμερες να το αποθανατίζουν. tongue0020.giftongue0020.gif  ;D happy0009.gif

 

 

 

 

(Στείλε μου με pm τα πλάνα, τα θέλω για ένα βιντεοκλίπ που ετοιμάζουμε)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αναφέρεστε φαντάζομαι στην βιντεοκάμερα του κώλου, αγαπητέ εν χριστώ (με υπογεγραμένη) Μπλάντυ Σαντεϊ. Τα πλάνα υπάρχουν αλλά δεν είμαι και ιδιαίτερα υπερήφανος για αυτά, και αυτό λόγω της αισχρής μπυροποσίας και του γενικότερα χαλαρού και "πειραματικού" κλίματος που υπήρχε στην ατμόσφαιρα.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου