Προς το περιεχόμενο

Τι μαλλί έχετε;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Vrass, το νοικιάζεις το περουκίνι? Το θέλω για δοκιμή.....ξέρεις....δεν μπορώ με τίποτα να στρώσω ήχο σε κάποια γκάζια ....

 

Θα γράψω review αν ενδιαφέρεται κάποιος από τους άλλους 5.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vrass, το νοικιάζεις το περουκίνι? Το θέλω για δοκιμή.....ξέρεις....δεν μπορώ με τίποτα να στρώσω ήχο σε κάποια γκάζια ....

 

Θα γράψω review αν ενδιαφέρεται κάποιος από τους άλλους 5.

 

 

Ευχαρίστως. Μια προειδοποίηση μόνο. Δουλεύει πολύ καλα μόνο όταν συνδυάζεται με μαόνι και humbuckers. Το υλικό της ταστιέρας κατα προτίμηση να είναι rosewood ή ακόμα καλύτερα έβενος. Προσοχή! Kατά τη χρήση σε συνδυασμό με bolt-on κατασκευές από alder ή ash που φέρουν single coils μπορεί να δημιουργηθεί το ξακουστό Βzzzzzzzzzzzzzz...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοντό το έχω το μαλλί, είχα δοκιμάσει να το μακρύνω 2-3 φορές αλλά τελικά δεν έκατσε. Άσε που έχω και την αδερφή μου να με πρήζει ότι το μακρύ μαλλί δεν είναι πλέον της μόδας... :P

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι δύο απόπειρές μου να το μακρύνω με έστειλαν στο κουρείο να κουρεύω την αφάνα που είχε καταντήσει αστεία......

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιοτερα τα ειχα μακρια...μετα αυξηθηκαν θεαματικα οι ασπρες τριχες και τα κουρευω πολυ κοντα...για να μην μοιαζω με τον Καρβελα!!! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίλαεεεεεε γίναμε 7!!!

 

Έχω να χρησιμοποιήσω χτένα 10 ολόκληρα χρόνια, από τα 15 μου δηλαδή!

Τι είναι conditioner?

Τι είναι μαλακτικό?

Τι είναι τσατσάρα?

Τι είναι κοκαλάκι?

Τι είναι ζελέςςςςς?

Τι είναι κουρείο?

 

Blue ζωγράφισες! ;D ;D ;D Κρίμα να μη μπορώ να σου μοιάσω... Θα κάναμε μόδα με το Μιχάλη!

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως Χαρίλατρε μπορώ να μαζεύω το τριχομάνι που πέφτει για σένα, σε λίγο καιρό θα σου'χω κοτσίδα να το παίζεις κινέζος σοφός. Και μούσι.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου