Προς το περιεχόμενο

Τι μαλλί έχετε;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τiggra μου χίλια συγνώμη συμπάθα με :-[ :-\... ;D :)

 

8)Πάντως τώρα που ξανακοιτώ τις πιθανές απαντήσεις μετά από πολύ καιρό (ούτε και εγώ ξέρω ποιος το ξέθαψε, νομίζω ο dretikios) λείπουν αρκετές :(....Δηλ παίρνοντας παραδειγμα από αυτό του trigga μπορούν να προσθεθούν αρκετές...Τέλος πάντων... 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Work then τεμπελόσκιλο-teens εε teens ναούμ.....

 

Τα κανες μαντάρα κ κοιτάς να μας χαϊδέψεις κιόλας?Ξέρεις τι τον έχω τον yameth?Ξέρεις τι δεν τον είχα πρίν απ' αυτό που τον έχώ?Ξέρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι 6 ετων ειχα μαλλι μπουκλες και ολοστρογγυλο...αισχος!!!

 

μετα οι δικοι μου με κουρεψαν τελειως "γλομπε" και βγηκε ενα νορμαλ μελαγχρινο μαλλι το οποιο κρατησα μεχρι το στρατο.εκτοτε το κραταω αναγκαστικα λογω δουλειας.

αν δουλευα σε οποιονδηποτε αλλο χωρο εκτος απο σχολειο , να στε σιγουροι οτι η τελευταια ακρη των μαλλιων μου θα εμπαινε μεσα στην καλτσα ;D ;D ;D ;D

 

το χω απωθημενο το μακρυ μαλλι...πραγματικα 8)

 

fatalk δεν ανοιγεις και ενα Thread σχετικο με...παντοφλες?? :o ;)μαρκα ,νουμερο κλπ?? ;D ;D ;D :o

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Work then τεμπελόσκιλο-teens εε teens ναούμ.....

Τα κανες μαντάρα κ κοιτάς να μας χαϊδέψεις κιόλας?Ξέρεις τι τον έχω τον yameth?Ξέρεις τι δεν τον είχα πρίν απ' αυτό που τον έχώ?Ξέρεις?

 

:-[ :-[ :'(

 

fatalk δεν ανοιγεις και ενα Thread σχετικο με...παντοφλες?? :o ;)μαρκα ,νουμερο κλπ?? ;D ;D ;D :o

 

Δε θα ήταν άσχημο ;)...! Απλά ρε παιδιά σκεφτόμουν να ανοιχτεί thread:

''Τα Παπούτσια: Πότε πρέπει να τα βάζουμε, πότε να τα βγάζουμε και πότε να τα δένουμε''  ;D :P

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι αφηνει στο περασμα της αυτη (στην κοντυτερη σκαλα)

 

hqc482b.jpg

 

το μεγαλο καλο ειναι οτι εδω και χρονια εχω γλυτωσει απο το μπαρμπερη (3 λεπτα την εβδομαδα αρκουν για να ειμαι παντα ...ερωτικος και περιποιημενος... ;D ;D)

 

στην Αμερικη ειχα μακρυα μαλλια και ...μουστακι και ετσι κυκλοφορουσα με ανεση στα αγρια μερη της ΝΥ (ημουν ιδιος Πορτορικανος dealer... ;D ;D) με την επιστροφη μου στα πατρια εδαφη και με την ενταξη μου εις το ενδοξο σωμα των ελληνων πεζοναυτων οπου υπηρετησα τη θητεια μου "γνωριστηκα" με την ως ανω εικονιζομενη κυρια και εκτοτε ημαστε αχωριστοι (με ενα μικρο break που δουλευα σε ξενερωτη δουλεια που τους αρεσε το "μαλλακι" αλλα οταν μου ειπαν οτι πρεπει να κοψω και τις φαβοριτες μου τους χαιρετησα..  ::))

 

κοντο μαλλι-μακρυες φαβοριτες...ο συνδιασμος για ακατανικητο σεξ-απιλ... ;D :D :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοντο πλεον γατι αρχιζουν κ πεφτουν!

ακολουθω τακτικη superfunk αλλα εχω μουσι!(καποτε θελω ναγινω ζζ τοπ...)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αν σου πεφτουν θα κανεις αυτο που εκανα εγω (και εχω διατηρησει το ιδιο μαλι απο τα 22 μου οπου εχασα το 30% των μαλλιων μου... ::),εκτοτε ομως δεν εχει πεσει τριχα!!)

 

ΠΟΛΥ κοντο μαλλι και ΛΟΥΣΙΜΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ με ενα καλο ελαφρυ φαρμακευτικο  σαμπουαν  (συμβουλη αμερικανου δερματολογου που με εσωσε γιατι ακουγα τοτε τις μπουρδες περι μη λουσιματος και χρησης προϊοντων κτλ) με ΓΕΡΟ μασαζ τουλαχιστον 3 λεπτα...

 

Superfunk τωρα ΚΑΙ συμβουλες για ...υπεροχα μαλλια ;D μαζι με τη θεραπεια δωρο 2 σετ απ!!! :) :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αν σου πεφτουν θα κανεις αυτο που εκανα εγω (και εχω διατηρησει το ιδιο μαλι απο τα 22 μου οπου εχασα το 30% των μαλλιων μου... ::),εκτοτε ομως δεν εχει πεσει τριχα!!)

 

ΠΟΛΥ κοντο μαλλι και ΛΟΥΣΙΜΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ με ενα καλο ελαφρυ φαρμακευτικο  σαμπουαν  (συμβουλη αμερικανου δερματολογου που με εσωσε γιατι ακουγα τοτε τις μπουρδες περι μη λουσιματος και χρησης προϊοντων κτλ) με ΓΕΡΟ μασαζ τουλαχιστον 3 λεπτα...

 

Superfunk τωρα ΚΑΙ συμβουλες για ...υπεροχα μαλλια ;D μαζι με τη θεραπεια δωρο 2 σετ απ!!! :) :) :)

 

 

χαχαχα! α ρε SF να σαι καλα!

 

ετσι! λουζομαι καθε μερα (ενιοτε και 2 φορες) και διατηρω ακομη τη μακρια μου κομη (με εξαιρεση το στρατο)

ποτε δε πιστεψα αυτες τις βλακειες περι μη λουσιματος. δηλαδη ειναι καλυτερα να εχεις φαγουρα ολη μερα και λιγδα? (μπιαχ)

 

να ερθω ομως στον λογο που ποσταρω: να προσθεσω ενα ακομη τιπ περι κομης.

οχι εκθεση στον ηλιο. παντα καπελακι. η ακτινοβολια περαν των αλλων , προκαλει και τριχοπτωση (η οποια παρατηρειται με το περας των διακοπων, αργοτερα δηλαδη)

 

(PS>ρε συ SF, αυτο που λες περι 30% .. ακριβως τα ιδια τοτε κι εγω)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε Νικολα λες να ανακαλυψαμε το φαρμακο κατα της φαλακρας και αντι να τρεχουμε προς τα δισεκατομμυρια που θα μας χαρισει η..πατεντα της..λαλακιζομαστε εδω στο φορουμ?? ;D ;D

 

 

ρε λες να... ;D :) :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου