Προς το περιεχόμενο

Τι μαλλί έχετε;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να και δύο φωτογραφίες μου απο πριν και μετα το κούρεμα. Εχουν διαφορά μιας ημέρας και είναι λίγο πριν πάω στρατό, οπότε κουρεύτηκα με το ζόρι.

Χαχαχαχα, απαράδεκτο ε?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

th_prinkaimeta.jpg

 

 

έδιτ: Στη δευτερη φωτογραφία στο ένα χέρι κρατάω προφανώς τα κομμένα μαλλιά και στο άλλο τα μούσια. ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να και δύο φωτογραφίες μου απο πριν και μετα το κούρεμα. Εχουν διαφορά μιας ημέρας και είναι λίγο πριν πάω στρατό, οπότε κουρεύτηκα με το ζόρι.

Χαχαχαχα, απαράδεκτο ε?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

th_prinkaimeta.jpg

 

 

Ή ρουφάς την κοιλιά στην πρώτη, ή πάχυνες λιγάκι μέσα σε μια μέρα... ;D ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ή ρουφάς την κοιλιά στην πρώτη, ή πάχυνες λιγάκι μέσα σε μια μέρα... ;D ;D

 

Ολοι αυτό μου λενε. Μαλλον το πρωτο είχε παιχτεί, συν του ότι η μπλούζα ήταν έξω από τη φόρμα, πράγμα που ξεγελάει...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποια από τις δύο φωτό είσαι εσύ; ;D

Χε, χε, αυτές οι απότομες αλλαγές είναι που με τρομάζουν... Κι όσο σέφτομαι ότι και εγώ μια μέρα θα πρέπει να κόψω τελείως τη χαίτη...  :(

Όσο για το "τριχωτός ή άτριχος" θα σας πω μόνο ότι έχω καταργήσει τις κουβέρτες και τα πουλόβερ!!!............. ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχα μας δουλεύεις ρε vras;;; Δε μπορούσαν να διαφέρουν περισσότερο οι φάτσες χααχχαχ :) Καλή φάση πάντως! Και τώρα; θα τα ξαναμακρύνεις;;;

 

Κι εγώ είχα και τα'κοψα. Αλλά δεν το μετανιώνω, είναι πολύ καλύτερα τώρα! :) Δλδ, μακάρι να είχα κανα μαλλί της προκοπής να το το άφηνα, αλλά ήταν χάλια  ;D ;D ;D ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, δεν έχω την υπομονή να τα ξανααφήσω. Ασε που επειδή είναι πολύ πυκνά είναι σαν αφάνα τα πρώτα 1-2 χρόνια. Αν δεν ήταν ο στρατός στη μεση παντως δε νομίζω να είχα κουρευτεί. Τώρα δε μπορώ να τα χτενίσω. Πάνε όπου θέλουν. Τοτε τα'πιανα με ένα λαστιχάκι και ήταν οκ.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μη τα κοβετε ρεεεεεεεεεεε...μακρυ ρεεε....(εκτός από αυτούς που πάνε στρατό)....Πάντως ξαναπηραμε προβάδισμα 11-9...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ....Μεχρι το κωλο μαλλι ρεεεεε 8) 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι τωρα ειχα γαλλικη κοτσιδα, αλλα τωρα λεω να το κανω καρρε , για να μοιασω του blue..

 

To βαρεθηκα και το καρρέ και btw δεν ήταν ακριβώς καρρέ...μην τα λες μισά.

Εχω ντεκαπάζ με τσουλούφια και ασσύμετρη φράτζα.Βέβαια με κούρασε όλη αυτή η φαση (ντεκαπάζ,βάψιμο ρίζας,διαφορετικές ανταύγειες ανάλογα με τη διάθεση κλπ) κ θα τα ξανακανω μαυρα

 

Aυτή είναι μια φωτό μου από τις πανελλήνιες:

4570.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαααααααααχαααχχαχαχαχαχαχαχαχα ρε είναι καταπληκτικό χααααααααααααααχααχαχαχαχαχχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχα αααααχααχαχαχαχαχαχα μιλάμε ψόφησα αααααααααααααααααααχαχαααχαχααχχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου