Προς το περιεχόμενο

Ελατωματικα οργανα - Τοποθέτηση Γ. Στόλλα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε mule (Παύλε), απαιτώ ν' ανακαλέσεις τον χαρακτηρισμό σου και να γίνεις συγκεκριμένος σε αυτά που λες.

Βγες επώνυμα αν θες και κατήγγειλε όποιον θες.

Όχι ανώνυμα στο Noiz και σε συζήτηση που έχει γίνει μέχρι στιγμής σε σωστό επίπεδο.

Κατ αρχην το μηνυμα το ειδα τωρα...

επειτα ο οποιος χαρακτηρησμος ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΕΣΑΙ (ΣΤΟΛΛΑΣ).....και αποδειξη εχω τα δεκαδες ειδη fender boss roland που εχω αγορασει απο την εγχωρια αγορα

 

επωνυμα θα βγω ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΕΠΩΝΥΜΑ ....ο μαλακας δεν θα ειμαι εγω

και ..........................ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΟΣ!

 

ΠΣ μηπως ισχυει ερωτω το οποιος εχει τη μυγα.......?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Απαιτώ εγώ συνέπεια, λογική και προσοχή στους κανόνες στο Noiz.

Στο σπίτι σου κάνε ότι θέλεις.

Εδώ βρισκόμαστε για να συζητάμε, να λύνουμε απορίες και να βοηθάμε αλλήλους.

Αν έχεις άποψη τεκμηριωμένη πέστην όπως την λένε όλοι που συμμετείχαν στο συγκεκριμένο thread.

Αλλά όπως σου απευθύνονται... και όχι με κραυγές!

 

Την επόμενη φορά που θα "καταγγέλεις" με επίθετα, ανώνυμα και αστήρικτα θα αποκλειστείς για άλλη μια φορά όπως την εποχή που λεγόσουν interpaul και δημιουργούσες τσακωμούς με όλους.

Ανέβασε το όνομα σου... και κάνε ότι γουστάρεις πλέον σαν υπεύθυνο άτομο.

Μια και αισθάνεσαι τιμωρός, να υπογράφεις γιατί είσαι και αρκετά μεγάλο... παιδί.

Δεν λέω ότι αυτοί που θίγεις (όσους θίγεις αποκαλώντας απατεώνες) θα κινηθούν εναντίον σου.

Δεν το ξέρω, δεν με αφορά.

 

Με αφορά όμως να είμαι νόμιμος γιατί ενώ το Noiz μπορεί να μην συμμερίζεται τη γνώμη σου ή και των "αντιπάλων" σου, τελικά αυτό είναι υπεύθυνο για ότι γίνεται εδώ κατα τον νόμο, αλλά μένει και η "στάμπα" του τραμπούκου.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε mule (Παύλε), απαιτώ ν' ανακαλέσεις τον χαρακτηρισμό σου και να γίνεις συγκεκριμένος σε αυτά που λες.

Βγες επώνυμα αν θες και κατήγγειλε όποιον θες.

Όχι ανώνυμα στο Noiz και σε συζήτηση που έχει γίνει μέχρι στιγμής σε σωστό επίπεδο.

Κατ αρχην το μηνυμα το ειδα τωρα...

επειτα ο οποιος χαρακτηρησμος ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΕΣΑΙ (ΣΤΟΛΛΑΣ).....και αποδειξη εχω τα δεκαδες ειδη fender boss roland που εχω αγορασει απο την εγχωρια αγορα

 

επωνυμα θα βγω ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΕΠΩΝΥΜΑ ....ο ***** δεν θα ειμαι εγω

και ..........................ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΟΣ!

 

ΠΣ μηπως ισχυει ερωτω το οποιος εχει τη μυγα.......?

 

Μία απορία, πού ίσως απλά να είναι ζήτημα κακής διατύπωσης...το σχόλιο αυτό απευθύνεται στον Yameth, ή στον εκπρόσωπο της εταιρίας Στόλλας? Γιατί αν ο administrator του φόρουμ εργάζεται στον Στόλλα, τότε νομίζω πως υπάρχει ένα μικρό ζήτημα δεοντολογίας...

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ναι, η θητεία μου είχε και ημερομηνία λήξης.

Δεν χρησιμοποιήθηκε ποτέ εις βάρος της κοινότητας του Noiz, και ουδέποτε αποκρύφτηκε.

Αντιθέτως ακόμα και η εισροή διαφήμισης προς το Noiz, από την συγκεκριμμένη εταιρεία διακόπηκε, όπως θα έχετε παρατηρήσει, προς αποφυγή κάθε διαπλοκής και για την τήρηση κάθε ισορροπίας αμφίδρομα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθώ κάποιο διάστημα τώρα το φόρουμ και ενώ έχω διαβάσει αρκέτες συζητήσεις, δεν είχε υποπέσει στην αντίληψη μου η συγκεκριμένη αυτή παράμετρος,εννοώ της προϋπηρεσίας σας στην συγκεκριμένη εταιρία.Ωστόσο, αφού αναφέρετε πως δεν ήταν κρυφό, δεν έχω κανένα λόγο να το αμφισβητήσω. Κακεντρεχής δε θέλω να είμαι, ωστόσο ξέρουμε αμφότεροι πως η διαφημιστική καταχώρηση δεν είναι η μόνη οδός διαφήμισης...

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθώ κάποιο διάστημα τώρα το φόρουμ και ενώ έχω διαβάσει αρκέτες συζητήσεις, δεν είχε υποπέσει στην αντίληψη μου η συγκεκριμένη αυτή παράμετρος,εννοώ της προϋπηρεσίας σας στην συγκεκριμένη εταιρία.Ωστόσο, αφού αναφέρετε πως δεν ήταν κρυφό, δεν έχω κανένα λόγο να το αμφισβητήσω. Κακεντρεχής δε θέλω να είμαι, ωστόσο ξέρουμε αμφότεροι πως η διαφημιστική καταχώρηση δεν είναι η μόνη οδός διαφήμισης...

 

 

Είναι κομματάκι οξύμωρο να πλανώνται υποψίες περί αξιοπιστίας και fair play προς τους  Έλληνες αντιπροσώπους εδώ μέσα, στο forum που έδειξε στην ελληνική μουσική αγορά το δρόμο προς τη Γερμανία (και τους λοιπούς Ευρωπαίους εταίρους).

 

Στα τρία χρόνια που παρακολουθώ το Noiz, θεωρώ ότι η ηγεσία του έχει τηρήσει την τακτική των ίσων αποστάσεων. Και μαγκιά της.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ωστόσο ξέρουμε αμφότεροι πως η διαφημιστική καταχώρηση δεν είναι η μόνη οδός διαφήμισης...

 

Εγώ που ξέρω πράγματα, σε διαβεβαιώνω (και το δηλώνω υπεύθυνα σε όλους) ότι ο Yameth τα παίρνει (και χοντρά μάλιστα) από τον Thomann!!!!!!!!!! Γι' αυτό έχει φτάσει ο Thomann να κάνει τζίρο (από την Ελλάδα και εάν θέλετε το πιστεύετε) περίπου 1.500.000/χρόνο. Και ο Yameth έχει Porche.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παρακολουθώ κάποιο διάστημα τώρα το φόρουμ και ενώ έχω διαβάσει αρκέτες συζητήσεις, δεν είχε υποπέσει στην αντίληψη μου η συγκεκριμένη αυτή παράμετρος,εννοώ της προϋπηρεσίας σας στην συγκεκριμένη εταιρία.Ωστόσο, αφού αναφέρετε πως δεν ήταν κρυφό, δεν έχω κανένα λόγο να το αμφισβητήσω. Κακεντρεχής δε θέλω να είμαι, ωστόσο ξέρουμε αμφότεροι πως η διαφημιστική καταχώρηση δεν είναι η μόνη οδός διαφήμισης...

 

 

Νομίζω όμως ότι είσαι καχύποπτος πέραν του δέοντος όταν λες:

.....νομίζω πως υπάρχει ένα μικρό ζήτημα δεοντολογίας...

 

Δηλαδή? Θα έπρεπε να σε προβληματίσει αν είχες διαβάσει τον yameth να γράφει στηρίζοντας συγκεκριμένα προϊόντα. Και πάλι, δεν είναι "θέμα δεοντολογίας". Αν ήμουν καινούριος χρήστης για μένα απλά θα σήμαινε ότι θα πρέπει να διπλοτσεκάρω τα εν λόγω εκθειαστικά σχόλια. Γνωρίζοντάς τον, ξέρω ότι δεν θα έγραφε τίποτα παραπάνω από τη γνώμη του. Και είναι χρήσιμες οι γνώμες αυτών που είναι τόσα χρόνια στο χώρο.  :)

 

Επειδή όμως δεν μπορεί κανείς να πείσει κανέναν για την ακρίβεια των παραπάνω, ελπίζω να σου αρκεί το ακόλουθο: Τέτοιου είδους σχόλια (εκθειαστικά για συγκεκριμένο προϊόν ή εταιρεία) ποτέ δεν έχει γράψει ο yameth. Ψάξε να δεις.  :)

 

Εν ολίγοις: Σιγά τα αίματα.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καμία περίπτωση δεν αφήνω υπόννοιες, αυτό που λεώ είναι πως σαν αναγνώστης του φόρουμ, με διαφορετικό κριτήριο θα αξιολογούσα την αντικειμενικότητα πληροφοριών που αντιμετωπίζω εδώ μέσα. Αν κάποιος θεωρεί αυτό υπερβολή, ας μου επιχειρηματολογήσει πάνω σε αυτο.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου