Προς το περιεχόμενο

Ελατωματικα οργανα - Τοποθέτηση Γ. Στόλλα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όμως σε ενα "δημοκρατικό" φόρουμ τέτοιου τύπου ενέργειες (παίρνω τηλέφωνο τον Στόλλα και του λέω, έλα σε κατηγορούν, βγες να απαντήσεις) εκ μέρους της διοίκησης είναι μεμπτές γιατί συντελούν στο να διασκευάζονται εντυπώσεις.

 

Συγγνώμη βρε matawan, εσύ δεν έχεις δει ποτέ μα ποτέ σε περιοδικό να θέτουν υπόψη των αντιπροσώπων παράπονα αναγνωστών και μόλις τους έρχεται απάντηση (όπως οφείλει να κάνει κάθε αξιοπρεπής εταιρία που σέβεται τον εαυτό της και τους πελάτες της - εδώ υπάρχουν ολόκληρα τμήματα δημοσίων σχέσεων σε εταιρίες με δεκάδες εργαζόμενους για αυτή τη δουλειά και μόνο), αυτή να δημοσιεύεται με την ανάλογη ένδειξη; Εγώ το έχω δει άπειρες φορές. Ακριβώς το ίδιο γίνεται και εδώ - η συγγένεια αυτού του φόρουμ με ένα καθωσπρέπει περιοδικό μουσικής και της τεχνολογίας της είναι παραπάνω από προφανής.

 

Επίσης, δεν καταλαβαίνω γιατί συντηρείς μια ένταση. Μπορεί να είναι και ιδέα μου, μπορεί και όχι.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

..

Ότι ανατρέχετε στις κινήσεις μου στο φόρουμ προς αντληση επιχειρηματολογίας?

...

 

Μα... μόνος σου τα γράφεις.....

 

....διαπιστώνω πως ο Ελληνάρας ζει και βασιλεύει. Είτε όταν φοβάται μην τον πιάσουν "Κώτσο", είτε όταν ¨δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί του", ως αμέμπτου ηθικής, και αφ'υψηλού διαφεντεύων τους "ραγιάδες".

...

Μην κάνεις σαν "Ελληναράς που φοβάται μην τον πιάσουν Κώτσο" τώρα.... :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητέ τάκη, μπορείς να μου εξηγήσεις λίγο, σε ποιες πράξεις ακριβώς αναφέρεσαι?

μάλλον δεν γίνομαι κατανοητός, αλλα η ένσταση μου έχει να κάνει με κάτι περισσότερο απο μια θεωρία συνομωσίας...στο παρελθόν έχω πάρει θέση σε αντιστοιχές κατηγορίες σε σχέση με το φόρουμ που μου είχαν φανεί... X-Files, οπότε, όχι δεν ψάχνω αφορμή για να αρπαχτώ...ούτε η καθημερινότητα μου επηρρεαζεται ουσιωδώς. Απλά στην προκειμένη περίπτωση θορυβήθηκα και ορμώμενος απο την δημοκρατικότητα και την ελευθερία που μου δίνει η ίδια η φύση του φόρουμ έκρινα σκόπιμο να μιλήσω.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Κύριε Yameth, μπορείτε να μου εξηγήσετε τί εννοείτε με αυτή φράση?

Ότι ανατρέχετε στις κινήσεις μου στο φόρουμ προς αντληση επιχειρηματολογίας?

Αρνούμαι να πιστέψω οτι κάτι τέτοιο συμβαίνει. Πάντως το thread το έχω παρακολουθήσει και παλιότερα, προς πληροφόρηση σας.Επιπλέον, η θέση σας εδώ είναι αυτή του δημοσιογράφου, ή του διαχειριστή?

 

Εσείς κύριε matawan το είπατε παραπάνω. Και απλά μου έκανε εντύπωση η τοποθέτηση σας χωρίς να έχετε διαβάσει το θέμα από την αρχή.

 

Όσο για την θέση μου εδώ, είναι αυτή του δημοσιογράφου / μουσικού / ηχολήπτη (30 χρόνια) κατ' επάγγελμα που δημιούργησε και το site.

 

Ονομάστε το όπως νομίζετε ή όπως έχετε συνηθίσει αλλού. Οι γνώσεις και ιδιότητες μου παραμένουν έτσι κι αλλιώς.

 

Ελπίζω οι εξηγήσεις μου να σας καλύπτουν και να μην εξελιχθεί σε ατέρμωνα διάλογο ενός με την πλειοψηφία.

 

Φιλικά,

yameth

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητέ τάκη, μπορείς να μου εξηγήσεις λίγο, σε ποιες πράξεις ακριβώς αναφέρεσαι?

 

πολυ γενικα και ..ξερα,πραξεις ειναι οι τιμες που βαζουν στα προιοντα τους,το ..customer support και και και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Harillatron, δεν είμαι ο τύπος ανθρώπου που μιλάει όταν δεν πιστεύει πραγματικά οτι υπάρχει λόγος να μιλήσει. Η συζήτηση θα λήξει, ειπώθηκαν όσα ειπώθηκαν, οφείλω να ομολογήσω ότι παραμένω εξίσου απογοητευμένος.

Επίσης, οφείλω να ομολογήσω οτι επιχείρημα ισχυρό σε σχέση με τον προβληματισμό μου δεν έλαβα. Ίσως δε θα έπρεπε να περιμένω να λάβω...Μία παρατήρηση, έπεσαν όλοι οι gate keepers, administrators, noizholics, πανω στη συζήτηση. Καλό είναι αυτό συσπειρωμένο φόρουμ!

 

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία παρατήρηση, έπεσαν όλοι οι gate keepers, administrators, noizholics, πανω στη συζήτηση. Καλό είναι αυτό συσπειρωμένο φόρουμ!

 

μηπως γιατι ολες αυτες οι ..ομαδες που ειπες ειναι αυτες που παρακολουθουν το νοιζ καθημερινα;(κατα ενα μεγαλο ποσοστο)

οι ..ταμπελες δεν μπηκαν τυχαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικό μου ακούγεται αγαπητέ Τάκη, ειλικρινά δεν εννόησα κάτι παραπάνω από αυτό που είπα!

 

εντωμεταξυ τωρα προσεξα και το αβαταρ που εχω...πως να μην σου μπαινουν ιδεες μετα; ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου