Προς το περιεχόμενο

"Αθόρυβο" τροφοδοτικό PC


apos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

*Μπορείς επίσης να του βάλεις και ένα απλό fan controller (χειροκίνητο) με το οποίο να κατεβάζεις στο ελάχιστο όριο όλους τους ανεμιστήρες σου, μόνο για την ώρα της ηχογράφησης  ;)

 

Μόλις τώρα επέστρεψα και τα είδα μαζεμένα. Ομολογώ ότι νυστάζω υπερβολικά για να το επεξεργαστώ αυτό, παρ'όλα αυτά, πάνω στην παραζάλη μου, ενδιαφέρον μου φαίνεται!  :) :) :) Αύριο θα το ξαναδώ και θα επανέλθω με ερωτήσεις!  ;D ;D

 

Νάιτ παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό που έχω τώρα είναι Tagan (http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.700232) ... και πιο αθόρυβο, και πιο φτηνό και πιο προσεγμένο από τα Zalman ... για ρίξτους μια ματιά ...  ;)

 

/nEwBiE  8)

 

Tnx newbie, πολύ χρήσιμη η παρέμβασή σου (τώρα διαβάζω ξανά νηφάλιος!  ;D).

Πόσο καιρό το έχεις? Γενικά, η Tagan είναι από τους "καλούς" παίκτες του χώρου. Δεν έχω ιδέα, σόρυ...  ???

Μην τρέχω σε κανα χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω περίπου 2.5 χρόνια ...  (και έκτοτε δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το θέμα τροφοδοσία, παρόλο που έχω συνολικά 5 σκληρούς ... 8) )

 

... ίσως τα Tagan να είναι μέτρια (σύμφωνα με τον φίλτατο pliktra) αλλά όταν το αγόρασα δεν υπήρχε/κυκλοφορούσε η seasonic  ::) ... πάντως σε σχέση με το Zalman που είχα, η διαφορά υπερ του Tagan ήταν τεράστια ...

 

Πάντως ομολογώ ότι δεν έχω ψάξει το θέμα τελευταία ...  ::)

 

/nEwBiE  8)

Πέτροc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου