Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία v.2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρασκευή 28 είναι καλά;

Για ρίχτε και καμιά ιδέα για μαγαζί, γιατί αυτό της v.1 ήταν μικρό (αλλά τριανταφυλλένιο)!

 

Μια χαρα μου φαίνεται εμένα το 28.

Σχετικά με το μαγαζί τώρα, υπάρχει το αντίστοιχο της ν.1 στου Ψυρρή, το οποίο είναι πιο ευάερο-ευήλιο. Ενα άλλο που μου αρέσει για rock καταστάσεις, είναι η Arch στο Περιστέρι στον πεζόδρομο της Θηβών. Επίσης υπάρχει και η Craft στην Αλεξάνδρας, καθώς και Beer Academy και Ζύθος στην Κηφισίας δίπλα στο Υγεία. Αυτά μου'ρχονται τώρα.

 

 

Λοιπόν, επειδή καλό είναι να το κανονίζουμε το πράμα έγκαιρα, είπα να κάνω μια ανακεφαλαίωση. Απ'ότι έχω καταλάβει έχουμε καταλήξει στην ημερομηνία μιας και δεν υπήρξε μέχρι τώρα κάποια άλλη πρόταση. Στο μέρος δεν καταλήξαμε.. Εκτός από αυτά που έγραψα σε εκείνο το ποστ παίζει κανενα άλλο? Πείτε και ποιοι θα έρθετε, ώστε αν είμαστε μπόλικοι να κάνουμε κανα τηλέφωνο, να μας κρατήσουν τραπέζι, γιατί γίνεται χαμός αυτες τις μέρες.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μπορέσουμε και περάσουμε αύριο για ένα γεια, πώς θα σας βρούμε? κρίνοντας και εξ ιδιών, οι κάφροι με τα μακριά μαλλιά? το τραπέζι με τα περισσότερα μπυροπότηρα? η παρέα που θα παίζει air guitar/drums etc με τη μουσική?  :P  :P  ???

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου