Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία v.2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδιά και από μένα....bloody sunday τι μπορούμε να κάνουμε εμείς οι ξενιτεμένοι; (βέβαια ο καθένας από την χώρα που είναι)...μάλλον είναι πολύ δύσκολο...τέλος πάντων...πάντως θα ήταν πολύ όμορφα ρε παιδιά να είμασταν όλοι μαζί.,... :'( ;D

 

καλά να περάσετε εσείς που θα πάτε.. ;)..και να πάτε μην την σνομπάρετε την οινοποσία τουτ ΝΟΙΖ!!!! >:( ;D ;D 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΕΣ!!! Έκλεισε για αύριο! Κατά τις 10 στην Craft στην Αλεξάνδρας! Να πούμε πάνω πάνω όροφο για να βρεθούμε σαν άνθρωποι, μην ψαχνόμαστε;

 

Πείτε ποιοι είστε μέσα! Εγώ και ο theoniki μάλλον είμαστε!! Πείτε, μην πάμε μόνοι μας  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, υπάρχει περίπτωση να σας κάνω κι εγώ την τιμή αύριο,αν ξεμπερδέψω νωρίς από τις υποχρεώσεις! ;)

Άντε να γνωριστούμε κιόλας!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΕΣ!!! Έκλεισε για αύριο! Κατά τις 10 στην Craft στην Αλεξάνδρας! Να πούμε πάνω πάνω όροφο για να βρεθούμε σαν άνθρωποι, μην ψαχνόμαστε;

 

Πείτε ποιοι είστε μέσα! Εγώ και ο theoniki μάλλον είμαστε!! Πείτε, μην πάμε μόνοι μας  ;D ;D ;D

 

Μέσα! Βρισκόμαστε στον πάνω όροφο στις 10. Τα λέμε σε λίγο παιδιά!

 

kkaravola παιδί μου σε χάσαμε μετά την αγορά της ESP!!! Μήπως (λέω μήπως) είναι τόσο γ@μ@τη που όλα τα υπόλοιπα γίνονται δευτερεύοντα μπροστά της!!!!  :D :D :D 8) 8) 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ. Στις 10 στον πάνω όροφο λοιπόν. Εγώ θα έρθω παρέα με τον Κωστα79 και θα μας καταλάβετε από τις άπειρες γκόμενες που θα μας κυνηγάνε (με μπαλτάδες).

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε ρε μάγκες να περάσετε καλά... :'( :'( ;D

 

8)Υ.Γ. Jase, Jmone και Vrass αν τύχει και ο Κώστας δεν πίνει λόγω καμακίου προς θηλυκόν σας παρακαλώ να του ενθυμίσετε ότι μια γυναίκα δεν μπορεί να είναι πιο κρύα και πιο δροσιστική από μια μπύρα!!! Menelae βοήθησε και εσύ σε αυτό... ;)Γεια σου ρε Κωστή (σε πειράζω) ;) :D 8)

 

ΝΑ ΠΙΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΕΣ!!! 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A! Στειλτε κανα κινητοστ με πμ για να βρεθούμε και να υπάρχει για παν ενδεχόμενο...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου