Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία v.2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρασκευή 28 είναι καλά;

Για ρίχτε και καμιά ιδέα για μαγαζί, γιατί αυτό της v.1 ήταν μικρό (αλλά τριανταφυλλένιο)!

 

Μια χαρα μου φαίνεται εμένα το 28.

Σχετικά με το μαγαζί τώρα, υπάρχει το αντίστοιχο της ν.1 στου Ψυρρή, το οποίο είναι πιο ευάερο-ευήλιο. Ενα άλλο που μου αρέσει για rock καταστάσεις, είναι η Arch στο Περιστέρι στον πεζόδρομο της Θηβών. Επίσης υπάρχει και η Craft στην Αλεξάνδρας, καθώς και Beer Academy και Ζύθος στην Κηφισίας δίπλα στο Υγεία. Αυτά μου'ρχονται τώρα.

28/12 sounds nice.

 

Craft και Beer Academy ίσως είναι αυτά που θα μας χωρέσουν καλύτερα αν μαζευτούμε τσούρμο.

cheers :)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημερομηνία κλείσαμε, Παρασκευή 28, αλλά που θα πάμε;

 

Arch (Περιστέρι, πεζόδρομος της Θηβών), Craft (Αλεξάνδρας) ή Beer Academy (Ψυρρή);

 

Καλύτερα να είναι άνετο, να 'χει κυριλέ εντάσεις και πιό γενικά μουσικά γούστα, γιατί εμένα μπορεί να μ'αρέσει το νορβηγικό αβανγκαρντ, αλλά ο Μενέλαος είναι ευαίσθητη ψυχή και δεν την πολυπαλεύει.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η πρωτη φορα που μπαινω στο συγκεκριμενο thread και δεν το εχω παρακολουθησει απο την αρχη, αλλα οταν το πρωτο πραγμα που διαβαζω οταν μπαινω ειναι αυτο:

βασικά αυτή στο περιστέρι είναι πολύ καλή έχω πάει πολλές φορές

πειτε μου ,τι να υποθεσω!!??... ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μπυραρίες μιλάμε βρε, όχι για μπουρ......λα*! Γιαυτό θα ανοίξουμε άλλο θέμα!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Φυσικά εννοώ τα κανονικά, όχι τα ντόπια μουσικομάγαζα, για να μην παρεξηγηθώ.

 

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaax, synexizw na proteinw craft pantws :D

 

Mόνο και μόνο επειδή ΕΣΥ προτείνεις κραφτ, ΔΕΝ θα πάμε, να δείς την πίκρα μια φορά να πηγαίνεις απο ΒΠ στα ΔΠ (ή dp) :P

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πίκρα βρε forensick; Και εγώ από ΒΠ είμαι αλλά έρχομαι Περιστέρι τρέχοντας για Arch και Γρανάζι. ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου