Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία v.2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

.....μα που ειναι οι "μεταναστες" ??  Bloody sunday , Fatalk κλπ  δεν εχουν δωσει σημεια ζωης  , μερες τωρα...

 

Και εγώ το ίδιο σκεφτόμουν. Περίμενα ότι ο Bloody και ο Harilatron θα ήταν σίγουρα εδώ..

Οσο για το θέμα του πως θα γνωρίσουμε ο ένας τον άλλον, μην ανυσηχείτε. Θα πιάσουμε ο ένας την καλλιτεχνική αύρα του άλλου και θα βρεθούμε μέσα στο πλήθος.  Και την άλλη φορά έτσι έγινε. Σχετικά με την εμφάνιση, εγώ τουλάχιστον, αν και κάφρος είμαι πλέον ευπρεπής (φλώρος δηλαδή) λόγω δουλειάς.

 

Για να πέφτουν κι άλλες συμμετοχές... :) :) :) :)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Εγώ είμαι εδώ.  :)

Εκείνη την ώρα, είμαι καλεσμένος (και θα πάω) σε ένα πάρτυ σχετικά κοντά στο Craft. Αν δεν έχω αργήσει, (κάτι που συνηθίζω :) ) θα περάσω κι από εκεί που θα είστε για να πω ένα "γεια*" πριν παω στο πάρτυ. Πως θα σας γνωρίσω?   

 

*Όχι το γνωστό σουξέ ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδάκια καλά να περάσετε, εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω λόγω ενός πολύ άσχημου γεγονότος που μου συνέβη πρόσφατα.

 

Καλές γιορτές.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παιδια θελω να δω κατι φιλαράκια και θα το συνδυάσω... θα τα δω στην κραφτ, άνευ απροόπτου 9.00 - 11.00 , γιατι μετά ειμαι καλεσμενος σε κατι φλωρους... άστα... Η κραφτ δεν έχει διάφορα επίπεδα?? στείλτε κανα κινητό καλού κακού αν θέλετε.

κώστα: λυπάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκατσε έκτακτη φάση. Ηρθε απροειδοποίητα ένας φίλος μου που έχω να τον δω πάρα πολύ καιρό, και σήμερα είναι η μόνη μέρα που θα κάτσει Αθήνα, οπότε δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω. Sorry που θα λείψω τελικά, θα τα πούμε στην επόμενη μπυροποσία. :(

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε κι εγώ θα μπορέσω ρε παίδες, λόγω ενός εκτάκτου γεγονότος (όχι κάτι τραγικό, μην ανησυχείτε), πρέπει οπωσδήποτε να βρίσκομαι αλλού εκείνη την ώρα :(:(:(

 

Πάντως αν μπορείτε για κανένα καφέ ή ποτάκι/μπύρα τώρα σύντομα μετά την πρωτοχρονιά, εγώ είμαι μέσα με τα 1000!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου