Προς το περιεχόμενο

Δύο διαφορετικά μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nα συμφωνήσω με τους φίλους zeppelin και si rah

 

O Τσέλιος είναι ακριβός στο service και σε ορισμένα πετάλια.αλλά cort framus godin έχει σε τιμές ίδιες και χαμηλώτερες με thomann

 

Ο Ζαχος και ο Σ.Ντουκας είναι τρομερή φάση και οι δύο...να φανταστεις εγώ κάποτε έστειλα mail στο NS guitar shop ρωτώντας την τιμή των prs se και σε 10  λεπτά με πέρνει τηλέφωνο ο Σταυρος και αντι να μου πει τιμή μου λέει '' όσο καλή τιμή και να σου κάνω απο thomann θα σου βγει κανα κατοστάρι φθηνότερη, να την πάρεις απο εκεί.''

.......

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολλες χρησιμες πληροφοριες ακουστηκαν. ;) Περασα απτον ριχαρδο και αν και η εξυπηρετηση του ηταν αψογη (σε δινει γνωμες, σε αφηνει να δοκιμασεις την κιθαρα κλπ) μπορω να πω οτι οι τιμες του ηταν λιγο εως αρκετα τσιμπιμενες σε σχεση με τομαν παντα. Ακουω πολλα καλα λογια για τον Ζαχο και μαλλον θα περασω καποια στιγμη. Τι μαρκες φερνει?

Τρολολολολολολολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ζοζεφ ειναι για κλαμματα, παλιοτερα μου ειχε κανει τρελη μανουρα με service. Του παω την κιθαρα (Musicman Luke  - άπειρα λεφτά αλλά δεν ήξερα ο ανθρωπος ) αγορασμένη από αυτόν μάζι με κεφαλή - καμπίνα - pedalboard και όλα μετρητά πάνω από 5000 ευρώ.

Τη βλέπει λίγο, λέει οκ, μην ανησυχείς, έλα σε μια βδομάδα να την πάρεις. Πόσο θα βγει? ρωτάω. 35 ευρώ+ 12 οι χορδές +6 η μπαταρια = 53 ευρώ.

 

Πάω μετά μια βδομάδα και μου ζητάει 85! ευρώ. Οταν τον ρωταω τι και πως μου λεει οτι η κιθαρα ειχε παρα πολυ δουλεια, και οτι εμεις στον ζοζεφ εχουμε μαθει να μην υποτιμουμε τη δουλεια μας και τετοιες πιπες. του λεω οτι εχω μονο 70 πανω μου, και μου λεει ας του δωσω τα 70, και ας περασω αυριο με τα υπολοιπα για να παρω την κιθαρα! οτι να'ναι!

 

τελικα μου την εδωσε για 70, αλλα απο τοτε δεν ξαναπατησα. Λαθος τροπος σκεψης Νικο. εδω δεν ειναι λονδινο

 

Τελος παντων, εχει καποιος το τηλεφωνο του Ζαχου να παρω να ρωτησω για ενα πεταλι που θελω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναγιώτης Ζαχος

Ι.Μιχαηλ 1 (απέναντι απο το σινεμά Βακούρα)

2310 251796

 

Απο μάρκες φέρνει τις παναγιας τα μάτια, οπότε πάρτε τηλέφωνο.

Απο πετάλια πάντως έχει τρελή ποικιλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του λεω οτι εχω μονο 70 πανω μου, και μου λεει ας του δωσω τα 70, και ας περασω αυριο με τα υπολοιπα για να παρω την κιθαρα! οτι να'ναι!

 

Του ακούμπησες €5000 και ήθελε να σου κρατήσει την κιθάρα για 15;;;;  :o :o :o Είμαστε σοβαροί;;; ::) Το έχουν χάσει τελείως στου Ζοζέφ;;;;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του λεω οτι εχω μονο 70 πανω μου, και μου λεει ας του δωσω τα 70, και ας περασω αυριο με τα υπολοιπα για να παρω την κιθαρα! οτι να'ναι!

 

Του ακούμπησες €5000 και ήθελε να σου κρατήσει την κιθάρα για 15;;;;  :o :o :o Είμαστε σοβαροί;;; ::) Το έχουν χάσει τελείως στου Ζοζέφ;;;;

 

Νομιζεισ αυτο συνεβη τωρα...αυτο που σου λεω συνεβη μεσα σε 6 μηνες απο τοτε που ανοιξε...την κιθαρα και τον ενισχυτη τα πηρα την πρωτη βδομαδα λειτουργιας του καταστηματος στο Λευκο Πυργο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί; Έχει σημασία πότε συνέβη; Δεν σε θυμάται; Δεν σε ξέρει; Τεσπαν...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλια εκανα κ εγω σερβις στον ζοζεφ κ δεν ειχα προβλημα.ισα ισα ημουν πολυ ευχαριστημενος.βεβαια συμβαινουν κ στα καλητερα σπιτια  :P

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί; Έχει σημασία πότε συνέβη; Δεν σε θυμάται; Δεν σε ξέρει; Τεσπαν...

 

 

Εχει, γιατι υποτιθεται οτι μολις ανοιγει ενα μαγαζι προσπαθει να δημιουργησει τις καλυτερες σχεσεις με τους νεους πελατες, οποτε αν ειναι ετσι στην αρχη φαντασου αν το μαγαζι ειναι 20 χρονων (αν φτασει ποτε)

 

παλια εκανα κ εγω σερβις στον ζοζεφ κ δεν ειχα προβλημα.ισα ισα ημουν πολυ ευχαριστημενος.βεβαια συμβαινουν κ στα καλητερα σπιτια  :P

 

Πρεπει να ομολογησω κι εγω οτι κανει απιστευτο service  ο κερατας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου