Προς το περιεχόμενο

Δύο διαφορετικά μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν διαβασεις παραπανω το ποστ θα καταλαβεις. Αλλαξανε σε 2 τους μαγνητες με καινουριους, και πηραν απο τη μια τουτς παλιουσς και τους βαλανε σε μια τριτη. και για καθε μια πληρωσαν 200 ευρω.

 

Κοιτα, ουτε και γω θα ηθελα να το πιστεψω... :P αλλα δυστυχως δεν ξερω με ποιο τροπο να σου δωσω στοιχεια για να σε πεισω (στην τελικη δε με πολυνοιαζει να σου πω την αληθεια).αλλα τι λογο να εχω να σου πω ψεματα?

 

Κοίτα η αλήθεια είναι πως από αυτό το μαγαζί τα περιμένω όλα αλλά ξέρεις πως είναι αυτά. Mouth to Mouth τα 70 γίνονται 100 και τα 100, 200

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σωστα σκεφτεσαι, αλλα τα παιδια ειναι κολλητοι μου, δεν ειναι μια ιστορια που απλα ακουσα. Μαλιστα τους παρακαλουσα να μην πανε γιατι μου ειχε κανει την μπινια με το σερβις αλλα εκεινοι δεν με ακουσαν. Σαν τωρα θυμαμαι που ειχαν ερθει για καφε μετα την παραλαβη απο τον ζοζεφ, με κατι μουτρα μεχρι το πατωμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια αφελή ερώτηση: ο Νίκος υπάλληλος στον ΖΟΖΕΦ δεν είναι;

 

Ο Νικος ο Ντουνουσης! Απο τους blues wire (παλιο μελος)!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κιθαριστικες του ικανοτητες ειναι αντιστροφως αναλογες  του PR που κανει....

Οταν ειχα προτοερθει θεσσαλονικη, μιας και το μαγαζι του ειναι μερικα μετρα κατω απο το σπιτι μου, παω για να κανω την sg μου σερβις. Μου λεει να υπολογιζεις γυρω στα 80 ευρω + χορδες...

 

Στον Θεο να την πηγαινα για σεταπ πιο λιγα θα μου επαιρνε...

Παντως εχω ακουσει πως τα setups του ειναι καταπληκτικα... Αλλα αυτος ο ελιτισμος ρε παιδι μου, απαραδεκτος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια αφελή ερώτηση: ο Νίκος υπάλληλος στον ΖΟΖΕΦ δεν είναι;

 

Ο Νικος ο Ντουνουσης! Απο τους blues wire (παλιο μελος)!  ;)

 

Ναι άλλο ήταν το νόημα.

Πάμε ξανά: ο Νίκος ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ δεν είναι στο μαγαζί του ΖΟΖΕΦ?

 

Το λέω γιατί άλλο να κατηγορείς τον ίδιο, κ ΑΛΛΟ το μαγαζί, που σαν μαγαζί το θεωρώ αξιοπρεπέστατο κ με πάρα πολύ καλά όργανα κ εξοπλισμό για να δοκιμάσεις (αν είσαι φίλος του κ του χώσεις κανά 20ευρο στην τσέπη βέβαια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη το εχω σκεφτει αυτο που λες, ο Νικος ειναι ιδιοκτητης του υποκαταστηματος του Ζοζεφ στη Θεσσαλονικη.

Και επειδη τον ρωτησα παλιοτερα, ακολουθει κατα γραμμα την πολιτικη του μαγαζιου.

Και ναι, κανει απιθανα σερβις, και εχει απιστευτα πραγματα για να δοκιμασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απιστευτα πραγματα για να δοκιμασεις

 

 

Mε όλο το σεβασμό αλλά αυτό ακουγεται και λίγο σαν ανέκδοτο.

Δε ξέρω κανένα που να δοκίμασε κιθάρα στο Ζοζεφ

Και μιλάω για άτομα που πηγαίναν με τα λεφτά στο χέρι και θελανε μια φτηνή ovation να δοκιμάσουν και δε τους άφηνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Και εγω οταν εψαχνα για κουφωτη και πηγα να δοκιμασω μια luicille epi που ειχε στην βιτρινα, μου ειπε πως δεν μπορεις να την δοκιμασεις γιατι ειναι αρρυθμιστη. Το ιδιο ακουσα επισης απο τον Καγμακη για μια Jaguar πριν απο 2-3 χρονια... Οτι να ναι, λες και ρυθμιζουν καθε κιθαρα πριν την βαλουν σε βιτρινα...

Ευτυχως ξεκολλησαν απο τα μαγαζακια τους και πηραν ειδηση την διεθνη αγορα και στρωνουν σιγα σιγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Mε όλο το σεβασμό αλλά αυτό ακουγεται και λίγο σαν ανέκδοτο.

Δε ξέρω κανένα που να δοκίμασε κιθάρα στο Ζοζεφ

Και μιλάω για άτομα που πηγαίναν με τα λεφτά στο χέρι και θελανε μια φτηνή ovation να δοκιμάσουν και δε τους άφηνε.

 

 

χαχαχαα, εγω παντως οταν πηγα να παρω κιθαρα δοκιμασα 4-5 musicman και 1-2 prs. Βεβαια μολις ειχε ανοιξει οπως ειπα και πιο πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου