Προς το περιεχόμενο

Δύο διαφορετικά μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Mε όλο το σεβασμό αλλά αυτό ακουγεται και λίγο σαν ανέκδοτο.

Δε ξέρω κανένα που να δοκίμασε κιθάρα στο Ζοζεφ

Και μιλάω για άτομα που πηγαίναν με τα λεφτά στο χέρι και θελανε μια φτηνή ovation να δοκιμάσουν και δε τους άφηνε.

 

 

χαχαχαα, εγω παντως οταν πηγα να παρω κιθαρα δοκιμασα 4-5 musicman και 1-2 prs. Βεβαια μολις ειχε ανοιξει οπως ειπα και πιο πριν

 

 

Tυχερέ...τώρα έχει παντου χαρτια ''Μην Αγγίζετε'' ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

zozef δεν εχω παει..και δεν θελω να παω ...αλλα σαν τον μιχαλη απο το στολλα δεν εχω δει αλλου..κονταροχτυπιεται με τον τυπα απο μαυρομουστακη αν και πιστευω πως τον ξεπερναει στα σημεια.. Ο ΜΙΚΕ

 

μια ερωτηση μονο...

 

[move]ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ??  ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΜΕΤΑ ??[/move]

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απιστευτα πραγματα για να δοκιμασεις

Mε όλο το σεβασμό αλλά αυτό ακουγεται και λίγο σαν ανέκδοτο.

Δε ξέρω κανένα που να δοκίμασε κιθάρα στο Ζοζεφ

Και μιλάω για άτομα που πηγαίναν με τα λεφτά στο χέρι και θελανε μια φτηνή ovation να δοκιμάσουν και δε τους άφηνε.

 

Νομίζω λίγο υπερβάλουμε...

Προσωπικά έχω πάρει συνολικά πράγματα από ΖΟΖΕΦ αξίας <200 ευρώ, κ ήταν ψιλά όχι όργανα.

Στις 5-6 φορές που πήγα, κάποιος ήταν κ δοκίμαζε στο θάλαμο (αερίων) πίσω!

Δεν θέλω να παίξω το δικηγόρο του διαβόλου, αλλά καλό είναι το συγκεκριμένο να επιβιώσει στη νέα διεύθυνση!

Έστω κ με αυτόν τον ιδιοκτήτη, ο οποίος ομολογουμένως είναι κ καλός μουσικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.

ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ

O Τυπάς στον στολα δεν ειναι ιδιοκτητης

 

2.

Νομίζω λίγο υπερβάλουμε...

εν μερει εχεις δικιο..και εγω οσες φορες πηγα μαυρομουστακη επαιξα κιθαρα..οσες φορες πηγα με φιλο μου για αυτον..ΠΟΤΕ δεν τον αφησε να παιξει..τι να πω,αν πρεπει να αγριεψεις --οπως εκανα εγω--τι να πω, δεν θα πρεπει να γινεται ετσι, αντι να σε σεβονται αυτοι σε υποτιμανε λες και σου κανουνε χαρη ασε το δουλεμα για το ποσο καλο ειναι το καθε οργανο.

ενα εχω να πω..ΝΤΡΟΠΗ τους.

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά τα πράγματα, πλέον.  Αφού υπάρχουν και καλοί επαγγελματίες, όπως πχ ο Ζάχος (από κει πήρε ενισχυτή ένας φίλος μου και επιβεβαίωσε τα εξαιρετικά σχόλια) το κοινό θα στραφεί εκεί και οι υπόλοιποι θα κλείσουν ή θα αναγκαστούν ν' αλλάξουν μυαλά.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

εγω δεν τον ηξερα τον ζαχο..μονο με τον "θωμα" κανω παρεα πια.. αλλα μετα τα πολυ καλα λογια που ακουσα θα κανω μια βολτα

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια επειδη ειμαι καινουριος στην Θεσσαλονικη......θελω να μου πειτε που ειναι το μαγαζι του Ζαχου.....

αλλα μην αρχισεται να μου λετε οδο..και αριθμους...γιατι δεν υπαρχει περιπτωση να τον βρω.... ;D

 

γι'αυτο πειτε μου εμπειρικα....πως να φτασω στο μαγαζι.........φανταστειτε οτι ξεκινω απο Καμαρα...προς τα που κατευθινομαι και που παω..???? :D ;D  HELP

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου