Προς το περιεχόμενο

Δύο διαφορετικά μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ikaros

 

Έπαιξα τους Koch χθες. Πολύ καλοί. Άκουσα την κιθάρα μου όπως δεν την έχω ξανακούσει...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+5 Για τον Ζάχο και από μένα. Φίλος μου κιθαρίστας έμεινε καταευχαριστημένος από την συμπεριφορά του και απ το προιόν του...

ευθύς και πραγματικά άνθρωπος!

 

-5 για τον Μαυρομουστάκη.... στην εξυπηρέτηση...

+2 για τα βιβλία του

 

+2 για του ριχάρδου τις τίμές

+10 για το πώς έχει χωρέσει τοσα πράγματα εκεί μέσα!

 

+1 για του Λιόλιου τις τιμές

+3 αν του πεις οτι το βρίκες πιο φτηνά στον ριχάρδο.

 

+3 για την έκθεση του Στόλα

+2 Για την ποιότητα στα Bon Studios

 

Για τον Νακα δεν θα πώ τιποτα....

 

-1000 για την συμπεριφορά ενός μαγαζιού που είναι σε ένα στενάκι κοντά στον λευκό πύργο... Πραγματικά είναι για να πεθαίνεις στα γέλια ο τύπος ειδικά αν τον πετύχεις αργά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

-1000 για την συμπεριφορά ενός μαγαζιού που είναι σε ένα στενάκι κοντά στον λευκό πύργο... Πραγματικά είναι για να πεθαίνεις στα γέλια ο τύπος ειδικά αν τον πετύχεις αργά.

 

 

το zozef ???εκλεισε νομιζω...

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

+1 για του Λιόλιου τις τιμές

+3 αν του πεις οτι το βρίκες πιο φτηνά στον ριχάρδο.

 

 

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

καλά μιλάμε ο τύπος όντως είναι απίστευτος παζαρτζής. Θέλει να ψάξεις πολύ τις τιμές πρωτού αποφασίσεις να αγοράσεις κάτι από κει

deja vu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ζοζεφ μου είχε κάνει μια τρελη μπινιά και από τότε δεν έχω ξαναπατήσει στο μαγαζί του.

 

Εδω και τρια χρονια πηγαίνω μόνο στο ριχάρδο που είναι μια χαρά κύριος, και οι τιμές του είναι πολλές φορές χαμηλότερες και από το ιντερνετ. Το μόνο που φοβάμαι εκεί μέσα είναι μήπως ρίξω κάτι και γίνει αλυσιδωτή αντίδραση και μετά πληρώνω για μια ζωή  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ζοζεφ μου είχε κάνει μια τρελη μπινιά και από τότε δεν έχω ξαναπατήσει στο μαγαζί του.

 

Εδω και τρια χρονια πηγαίνω μόνο στο ριχάρδο που είναι μια χαρά κύριος, και οι τιμές του είναι πολλές φορές χαμηλότερες και από το ιντερνετ. Το μόνο που φοβάμαι εκεί μέσα είναι μήπως ρίξω κάτι και γίνει αλυσιδωτή αντίδραση και μετά πληρώνω για μια ζωή  ;D

Χαχαχα όντως εκεί μέσα φοβάσαι να περπατήσεις! Αν σκοντάψεις θα πλένεις...κιθάρες για μια ζωή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ζοζεφ μου είχε κάνει μια τρελη μπινιά και από τότε δεν έχω ξαναπατήσει στο μαγαζί του.

 

Εδω και τρια χρονια πηγαίνω μόνο στο ριχάρδο που είναι μια χαρά κύριος, και οι τιμές του είναι πολλές φορές χαμηλότερες και από το ιντερνετ. Το μόνο που φοβάμαι εκεί μέσα είναι μήπως ρίξω κάτι και γίνει αλυσιδωτή αντίδραση και μετά πληρώνω για μια ζωή  ;D

Χαχαχα όντως εκεί μέσα φοβάσαι να περπατήσεις! Αν σκοντάψεις θα πλένεις...κιθάρες για μια ζωή :P

 

Ζω για την ημέρα που ο κυρ Μίμης θα βγει στην σύνταξη και θα τα βγάλουν όλα στο σφυρί 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου