Προς το περιεχόμενο

Δύο διαφορετικά μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Ζάχος που λετε ειναι το κλασσικο χορδαδικο στην Ναυαρινου;

 

Όχι εκείνο το κατάστημα λέγεται Χορδές ;) Ο Ζάχος είναι 3 μέτρα πιο δίπλα  :)

 

+1  ;)

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειμαι τακτικος πελατης στο ζαχο...Ειναι άψογος επαγγελματιας!!!Σε όλα του...και σε συμπεριφορα και σε τιμές(πιο φθηνος απο πολλους στη Θεσσαλονικη) και σε εξυπηρετηση!!Και πανω απ' ολα ειναι ευθύς με τους πελατες του!

 

ειναι παρα παρα πολυ εξυπηρετικος κ εχει απο τις καλυτερες τιμες στην πολη!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι τακτικος πελατης στο ζαχο...Ειναι άψογος επαγγελματιας!!!Σε όλα του...και σε συμπεριφορα και σε τιμές(πιο φθηνος απο πολλους στη Θεσσαλονικη) και σε εξυπηρετηση!!Και πανω απ' ολα ειναι ευθύς με τους πελατες του!

 

ειναι παρα παρα πολυ εξυπηρετικος κ εχει απο τις καλυτερες τιμες στην πολη!

 

+1 και από μένα για Ζάχο. Είναι η νέα γενιά των μουσικών εμπόρων, όπως και κανα δυο στον Στόλλα. Με την συμπεριφορά τους και με την πολιτική τους θα κερδίσουν πολλούς μεγάλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys,

ο Ζάχος ξέρει τι παίζεται στην αγορά, παρακολουθεί το μαγαζί του Θωμά και σέβεται τους ανθρώπους που μπαίνουν στο μαγαζί του, από τον πλέον σχετικό ως τον πιό άσχετο. Ανακάλυψα το μαγαζί πριν λίγο καιρό καί έχω ήδη αγοράσει πράγματα, ενώ το συστήνω αβέρτα.

Του εύχομαι καλή επιτυχία στη συνέχεια,

Σταύρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Πραγματι,ο Πανος(Ζαχος) ειναι καταεξυπηρετηκοτατος.Εχει βοηθησει πολυ κοσμο.Δεν κοιταζει να κλεψει οπως κανουν αρκετοι αλλοι αλλα προπαντων να βοηθησει τον νεο αλλα και τον επαγγελματια μουσικο.Πραγματικα,ειναι ικανος να σου δωσει να δοκιμασεις ολα τα οργανα που εχει,να μην αγορασεις καποιο,γιατι μπορει να μην σου αρεσει,ΑΛΛΑ ο ιδιος θα μεινει ευχαριστημενος γιατι σε βοηθησε!Οταν δεν γνωριζει καλα κατι στο λεει ''φιλε μου δεν ξερω'' και δε στο παιζει εξυπνακιας.Κι εγω,τον γνωριζα απο τον μαυρομουστακη οταν δουλευε εκει και χαρηκα ιδιαιτερα τωρα που ανοιξε το καινουριο του μαγαζι.Καλο ειναι να τον υποστηριζουμε.Εχει τιμες κατωτερες απο τον γερμανο thomman και αξιολογα πραγματα.Προσωπικα ζαχαρωνω τον 50αρη coch που εχει.Αν πουληθει ο mesa,κατι θα γινει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα στο εν λογω καταστημα να δοκιμασω εναν tech 21 trademark Και περαν του οτι και ο ιδιος αλλα και ο πωλητης του ειναι ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΙ και ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟΙ, η τιμη που μου εκαναν, χωρις παζαρια κλπ, ηταν ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΗ(χαμηλοτερη απο οπουδηποτε). αν δεν ειχα βρει μεταχειρισμενο θα ειχα ψωνισει απο εκει χωρις δευτερη σκεψη.

πραγματικα το πρωτο δειγμα απ αυτο το καταστημα ηταν εξαιρετικο. μπραβο τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τρωει η περιεργεια να παω κι εγω στο ζαχο να δω τι παιζεται.

 

Κοντα στο Βακουρα δεν ειναι και το "κατω" μαγαζι του Γιαπιτζογλου?

 

 

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τρωει η περιεργεια να παω κι εγω στο ζαχο να δω τι παιζεται.

 

Κοντα στο Βακουρα δεν ειναι και το "κατω" μαγαζι του Γιαπιτζογλου?

 

ναι! ειναι σχεδων διπλα τα δυο μαγαζια! μιχαηλ λεγετε ο δρομος κ ο ζαχος ειναι στο 1.  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Ζαχος ειναι ενα απ τα 3 μαγαζια στην ελλαδα (απο αυτα που εχω επισκευτει) και οντας πιτσιρικας απ την πρωτη φορα που μπηκα μεσα σαν πελατης μεχρι και σημερα που εχουμε γινει πλεον φιλοι, δεν με αντιμετωπισε σαν ¨πορτοφολι¨.. Εξηπηρετικος, πολυ καλες τιμες και οσον αφορα τις κιθαρες περα απ τον ιδιο εχει και τον Μαρκο που ειναι απιστευτος κιθαριστας, εχει γνωσεις και τελος και οι 2, δινουν καιριες και σωστες συμβουλες..

Τον συστηνω ανεπιφυλακτα γιατι εχει λιγο καιρο που ειναι ανοικτος (κατι παραπανω απο εναν χρονο) και παρ ολο το μικρο χρονικο διαστημα εχει στησει κατι παρα πολυ αξιολογο, ισως το πιο αξιολογο στην πολη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Ζαχος ειναι ενα απ τα 3 μαγαζια στην ελλαδα (απο αυτα που εχω επισκευτει) και οντας πιτσιρικας απ την πρωτη φορα που μπηκα μεσα σαν πελατης μεχρι και σημερα που εχουμε γινει πλεον φιλοι, δεν με αντιμετωπισε σαν ¨πορτοφολι¨.. Εξηπηρετικος, πολυ καλες τιμες και οσον αφορα τις κιθαρες περα απ τον ιδιο εχει και τον Μαρκο που ειναι απιστευτος κιθαριστας, εχει γνωσεις και τελος και οι 2, δινουν καιριες και σωστες συμβουλες..

Τον συστηνω ανεπιφυλακτα γιατι εχει λιγο καιρο που ειναι ανοικτος (κατι παραπανω απο εναν χρονο) και παρ ολο το μικρο χρονικο διαστημα εχει στησει κατι παρα πολυ αξιολογο, ισως το πιο αξιολογο στην πολη..

 

That's right!! +1 !!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου