Προς το περιεχόμενο

"Ο ¶γιος Βασίλης..."


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι ειπες κουκουβαγια????δεν υπαρχει αγιος βασιλης??δεν πιστευω να μου κανεις πλακα?????θα τρελαθω....

Μα πως σπαταλας ετσι την φαια ουσια σου βρε κουκουβαγια??μηπως ηρθε ο καιρος να βρεις το ταιρι σου??? :lol:

 

 

xaXaXaxaxaXaxaxaxXAXaxaxaxaxaxaxaxaxa :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αγιε μου Βασίλη ελπίζω να μην άργησα να σου στείλω γράμμα...Πάντως αν λάβεις το γράμμα μου εγκαίρως θα ήθελα να μου φέρεις έναν ενισxυτή Fender Twin Reverb.

A!!!! ΜΗ μου το πάρεις από τον αντιπρόσωπο εδώ, γιατί το δίνει 1864€. Πάρτο από τον "θωμά" γιατί θα γλιτώσεις καμιά 600αριά € μιας και τον δίνει 1250€.

 

ΥΓ. Με τα 600 € που θα γλιτώσεις, και συγνώμη αν ζητάω πολλά, πάρε μου και έναν Hot Rod Deluxe (666€- συγχώραμε και για το σατανικό νούμερο, ήταν τυχαίο) γιατί αν πάω να τον πάρω εδώ θα δώσω 983 € τα οποία δυστυχώς δεν τα έχω....

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγιε βασιλαααακο!!!!

γεια σου.αν ημουν καλο παιδακι θα σου ελεγα να μου φερεις ενα διπεταλο axis ενα thin crash 17αρι.αυτα μονο.αλλα επειδη ειμαι παλιοχαρακτηρας και καθαρμα δεν θα σου ζητησω να μου φερεις τιποτα.θα ζητησω ομως να παρεις το κωλοτσουναμι πισω και να μην αφησεις κανενα παιδακι να χαθει η να ταλαιπωρηται αδικα.

του χρονου αν δεν τα εχω παρει μονος μου αυτα που θελω και βοηθησεις ολα τα παιδακια θα σου ζητησω δωρο.

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πως σπαταλας ετσι την φαια ουσια σου βρε κουκουβαγια??

 

για το κείμενο: Richard Waller, Originally published in Spy magazine, January 1990.

 

για τη μετάφραση, koukouvagia. Φοβερό κειμενάκι. Εδώ έχει και 7 εξίσου διασκεδαστικά rebuttals

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου