Προς το περιεχόμενο

Ζήτω η παγκοσμοιοποίηση!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω να σας ανακοινώσω το εξής:

Αγόρασα το ΥΑΜΑΗΑ ΜΜ6 5 ευρώ φθηνότερα από το να το αγόραζα από τον Thomann. Από που;

 

Από το Ν ά κ α !!!!!

 

Ποιός θα το περίμενε αυτό πριν ένα-δυο χρόνια;;;;;

 

Αααα ρε τι κάνει ο ανταγωνισμός!

 

Ευχές για ένα ΟΚ σαββατοκύριακο!

 

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος, ο Νάκας έχει ρίξει εδώ και καιρό τις τιμές και σε άλλα πράγματα.

 

Επίσης, τις προάλλες είδα σε γνωστό πολυκατάστημα με ΗΥ κλπ, κάρτες ήχου, μόνιτορς κλπ (της κατηγορίας 300-400€) σε τιμές παραπλήσιες με αυτές με του Thomann (κάποια ήταν και λίγο πιο φθηνά).

 

Έχουμε, όμως, ξαναπεί ότι δεν είναι μόνο η διαφορά τιμής για την οποία προτιμούν οι περισσότεροι κάποιο Γερμανικό on-line κατάστημα, αλλά και η μετέπειτα αντιμετώπισή τους.

Επί παραδείγματι, από το εν λόγω ελληνικό κατάστημα δε θα αγόραζα τίποτα από τα παραπάνω, διότι είδα πώς "χειρίστηκαν" ένα θέμα που προέκυψε με τον ΗΥ μου.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

550 έδωσες?

 

Κοίταξα στο site του Νάκα και το έχει 580 ακόμη.

 

Και εγώ 580 το πήρα πριν 1-2 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειά το νέο πλήκτρο Βαγγέλη! :)

Να υποθέσω ότι πλέον το PSR θα έχει καθαρά συναισθηματικούς λόγους ύπαρξης;

 

Στο πνεύμα του thread, ανέκαθεν ο Νάκας ήταν φτηνός σε κάποια συγκεκριμένα πράγματα. Ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα αποτελούν όλα τα Motif και MO, στα οποία ο Νάκας είναι εδώ και πολύ καιρό λίγο πιο φτηνός απ' ότι τα γνωστά ευρωπαϊκά καταστήματα.

Κατά τα άλλα νομίζω ότι διατηρεί την τσουχτερή τιμολογιακή πολιτική του, δεν παίρνω όρκο γιατί έχω καιρό να τσεκάρω τιμές από το Νάκα.

 

Μάλλον κάτι παίζεται με τα Yamaha και τα δίνει τόσο χαμηλά... ::)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου