Προς το περιεχόμενο

T.A.D Tubes!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 167
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να'στε καλά με κάνατε και γέλασα, είναι και ο άντρας μου άρρωστος.

 

Εγώ έχω στολίσει το δέντρο μου με NOS Phillips και έχει αποκτήσει μια ιδιάιτερα vintage και ζεστό glow. Πάλι καλά λοιπόν που δεν έβαλα TAD γιατί το έχω overbiased το δεντράκι για high-gain καταστάσεις και θα έμενα ρέστος χρονιάρες μέρες.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Superfunk έδωσε στο αρχικό του post μια πληροφορία, που ξεκαθάριζε πως το πρόβλημα εμφανίζεται το τελευταίο διάστημα και ΔΕΝ μιλούσε γενικά για τις TAD, ούτε είχε σκοπό να πλήξει (πως άλλωστε?) το όνομα των TAD.

 

O Κουρμπής (αν είναι όντως αυτός) μπήκε με τον αέρα του ΤΥΠΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΑ μουσικοέμπορα και πούλησε τον τσαμπουκά του, διότι 1ον ΔΕΝ γίνεται να ξέρει καποιος καλύτερα απο αυτόν, 2ον ΤΡΕΜΕΙ κι αυτός (όπως και όλοι οι όμοιοι του) την πληροφόρηση μέσω του ίντερνετ (όσο και τις πωλήσεις φυσικά..!) και 3ον διότι ΔΕΝ έχει τρόπους όπως συμβαίνει στα περισσότερα καταστήματα....

 

Έχω προσωπική εμπειρία απο το πόοοσο καλός επαγγελματίας είναι ο κουρμπής, και πόσο ευθύνεται και αυτός προσωπικά για το κακό όνομα που έχουν όλα τα μουσικομάγαζα.... επίσης έχω προσωπική εμπειρία για το ποιός είναι ο superfunk, πόσα γνωρίζει στο θεμα που μας αφορά και πόσο ευγενής και εξυπηρετικός άνθρωπος είναι...

Ο Κουρμπής συνεχίζει την παράδοση του έλληνικού μουσικομάγαζου! Όσοι κατα καιρούς διαφωνούν πως ΑΥΤΗ είναι η πραγματιότητα στα ελληνικά μουσικομάγαζα, ΚΑΜΑΡΩΣΤΕ απάντηση επαγγελματία... Διαβάστε τι έγραψε ο μέγας και τρανός.....

 

Και τέλος για να μην αρχίσουμε παλι με το στυλάκι "και ποιός είσαι εσύ ρε πιτσιρίκο" (αυτό υποννοει με τον τρόπο που απαντάει) μιλάω ως κάποιος που κάνει περισσότερα απο 150 live τον χρόνο, και ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει ΚΑΛΟΣ και ΚΑΚΟΣ έμπορος, ΑΝΤΟΧΗ στα όργανα και στα μηχανήματα.... και κυρίως ΒΑΡΕθΗΚΑ να αντιμετωπίζω αυτούς τους ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΟΥΣ και ΞΕΡΟΛΕΣ μαγαζάτορες... τώρα μπήκανε ΚΑΙ εδώ να πουλήσουν τη μαγκιά τους...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα κριμα γιατι αν οντως η απαντησεις αυτες προερχονται απο τον Κο Κουρμπη τοτε καπως μου θολωνουν την πολυ καλη εικονα που ειχα για αυτον μια και τον θεωρω εξαιρετο επαγγελματια, ειναι δε και ευγενεστατος. Δεν βλεπω κατι το επιληψιμο στο αρχικο ποστ του SF και μαλλον υπεραντιδραση ειναι αυτη απο μερους του Κου Κουρμπη και μαλιστα, για να το πω ευγενικα, με αγοραια διαλεκτο......

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πραγματικα τα μηνυματα αυτα γραφτηκαν απ' τον κυριο κουρμπη, πραγματικα λυπαμαι γι αυτο το υφος . ο ιδιος θα λυπηθει εν καιρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρέσει πάντως το σκηνικό που του τη λέει ο έμπορος που του πούλησε τη μια λάμπα. Ολ δε μάνι.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρέσει πάντως το σκηνικό που του τη λέει ο έμπορος που του πούλησε τη μια λάμπα. Ολ δε μάνι.

Οι άνθρωποι βουλιάζουν εμπορικά, ακούνε τελευταίο καμπανάκι, και αντί να συμαζευτούν και να δείξουν οτι υπάρχουν και στην Ελλάδα καλοί έμποροι (όπως κάνουν κάποιοι πιο έξυπνοι), κάνουνε ότι μπορούνε να πάνε ακόμα πιο κάτω.....

 

Εμείς, ως πελάτες/καταναλωτές δεν πρόκειται να χάσουμε κάτι, αυτοί χάνουνε!!!

Όσο υπάρχουν κάποιοι λίγοι και καλοί Έλληνες έμποροι και όσο υπάρχει η δυνατότητα να αγοράζουμε απο την ευρώπη και κυρίως να μπορούμε να ΣΥΝΕΝΟΟΥΜΑΣΤΕ σαν πελάτης προς έμπορο και όχι σαν κοινός θνητός προς τον φωτεινό παντογνώστη, θα κερδίζουμε ενώ αυτοί θα συνεχίζουν τις σπασμωδικές κινήσεις τους....

Δείτε σε άλλα threads πως μπήκε στον κόπο να απαντήσει ο Στόλλας (άσχετα αν συμφωνούμε με αυτα που γράφει ή όχι, απάντησε όμορφα και πολιτισμένα και δεν προσποιήθηκε τον παντογνώστη) και πως απαντάει τούτος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα,χοχο μαίρη κρίστμας.Το "τουτος" τάσπασε, καιρό είχα να το ακούσω.Με αυτόν τον τρόπο.

 

Ο Ελλην δεν πεθαίνει ποτές ρε.Πάντα θα υπάρχει και ένα 13χρονο που μαθαίνει κιθάρα και πάει στον Κουρμπή και τον κάθε Κουρμπή και λαμβάνει τις πολύτιμες "συμβουλαί του Κυρίου".Ντάξ τις 10 εντολές δεν μπορεί να τις δώσει στα παιδιά γιατί είναι κατωχύρωση του αλήτη του μωυσή.Μπορεί να δίνει τις μαιμούδικες, αλλά με τη στάμπα τις τσικίτα πάντα ξέρει αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου