Προς το περιεχόμενο

Αγορά από το internet....


blasito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάει ο ενισχυτής μου... Χάλασε.. :D Οπότε πρέπει να πάρω άλλον.. Ήθελα κάποιον καλύτερο δηλαδή, το ότι χάλασε ο παλιός μου αφορμή ήταν. Επειδή όμως ποτέ πριν δεν έχω αγοράσει κάτι από το internet και δε γνωρίζω έγκυρα sites ξέρετε να μου προτείνετε από ποια sites (μη με κλέψουν, ακούσατε στις ειδήσεις τις απάτες που έγιναν :x ) να παραγγείλω τον ενισχυτή μου και ό,τι άλλο θα ήθελα σε σχέση με την κιθάρα μου?

ill your idols!!! (κλεμμένο είναι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.thomann.de έχω ψωνίσει αρκετά πραγματάκια από εκεί. είναι αρκετά καλό online shop στην Γερμανία απλά προσέχεις να είναι available τα προιόντα.... και καλό είναι να συγκρίνεις τιμές και με τα εδώ μαγαζιά γιατί πολλα προιόντα δεν έχουν μεγάλη διαφορά εάν βάλεις και τα μεταφορικά.

το καλύτερο θαταν απο Αμερική αλλά θα αναγκαστείς πιθανότατα να πληρώσεις τελωνείο.

άλλη λύση κοίτα στα μεταχειρισμένα όλο και κάτι θα βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, το συγκεκριμένο θέμα έχει συζητηθεί άπειρες φορές στο forum. Ψάξτε λίγο και θα βρείτε τα πάντα. Μέχρι και ίδιος τίτλος υπάρχει:

 

Αγορές μέσω internet

 

και πολλά άλλα...

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου