Προς το περιεχόμενο

Εγραψα και ένα Tango επειδή είμαι πολύ ερωτιάρης ρε παιδί μου...


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μα κανείς δεν το άκουσε???  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

 

Τώρα που υπάρχει και video ντοκουμέντο απο την ηχογράφηση όμως δεν θα μπορείτε να αντισταθείτε... ΕΤΣΙ???

 

[flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=G-VEpCobOHI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 4 λεξεις και 4 αριθμους: Μι Ντο Σολ Ρε και 1 6 3 7!!! Ετσι, τα χιτ εχουνε ονομα!!! Αχ ω ερωτας δε κρυβεται!! Μπραβο γειτωνα!!!

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 4 λεξεις και 4 αριθμους: Μι Ντο Σολ Ρε και 1 6 3 7!!! Ετσι, τα χιτ εχουνε ονομα!!! Αχ ω ερωτας δε κρυβεται!! Μπραβο γειτωνα!!!

 

 

Σσσσσους.... Θα μας πιάσουνε....  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώρε μανάρι μ τι μίσος είναι αυτό με την κιθάρα στο τέλος?Βασικά ή μίσος είναι ή πολύ σφύξιμο........Μήπως να το ονόμαζες μια κλασσική μπαλάντα με γέφυρα τύπου τανγκό?

 

Καλός ο νεαρός....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 4 λεξεις και 4 αριθμους: Μι Ντο Σολ Ρε και 1 6 3 7!!! Ετσι, τα χιτ εχουνε ονομα!!! Αχ ω ερωτας δε κρυβεται!! Μπραβο γειτωνα!!!

 

χαχαχα...σωστοοοοος.... 8) 8) 8) 8)

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώρε μανάρι μ τι μίσος είναι αυτό με την κιθάρα στο τέλος?Βασικά ή μίσος είναι ή πολύ σφύξιμο........Μήπως να το ονόμαζες μια κλασσική μπαλάντα με γέφυρα τύπου τανγκό?

 

Καλός ο νεαρός....

 

Ειναι η αγαπημένη μου στάση κιθάρας. Να καθομαι στην καρέκλα και να την στηρίζω στ χερούλι. Αν υπήρχε κανείς να με ταίζει ταυτόχρονα θα ήταν πολύ καλύτερα...

Δεν θέλω τέτοια... Όλο ταγκό χο-ρεύεται. Το δοκίμασα κιόλας.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( ελα ρε .....με στεναχωρησες πολυ feeling μπραβο....οι αγαπημενοι συνθετες εχετε γινει εσυ και ο ΥΑΝΝΙ... ;D

πλακα κανω ειναι παρα πολυ ωραιο!!!!!γραφε γραφε...

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετοιους αντρες γουσταρουν οι γκομενες  ;D το εχεις πιασει το νοημα,ηρθε η στιγμη λοιπον να μας αποκαλυψεις και το ονομα της,για πια το εγραψες αντε λοιπον δεν θελω ντροπες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου