Προς το περιεχόμενο

Συμβουλές για αγορά ηλεκτρονικών drums


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αν και δεν είμαι ειδικός πιστεύω ότι το πρώτο πράγμα που πρέπει να δεις είναι αυτό

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3948

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε aeroman,μάλλον το td-6kw σου έχουν προτείνει,σωστά?βασικά είναι οτι πρέπει,μετά πας πολύ ψηλά σε χρήματα.εγώ πήρα πρόσφατα το td-3kw και έλυσα τα προβλήματα θορύβου,βέβαια ο εγκέφαλος έχει κάπως περιορισμένες δυνατότητες,αλλά αυτός του td6 είναι πολύ καλύτερος .το μόνο που πρέπει να λάβεις υπόψη είναι οι κραδασμοί από το πετάλι,αν δεν είσαι ισόγειο θα έχεις πρόβλημα.όσον αφορά την απορία σου για τον στόλλα είναι ο εισαγωγέας της roland στην ελλάδα,απλά είναι στην Πάτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:)

Γεια σου death!Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου.Εν ολιγοις η διαφορα του 3 απο 6 των 300 κατι ευρω αξιζει.Απο ποιο μαγαζι τα αγορασες?Εγω λεω να τα παρω απο το drumstore αθηνα.περιπου 1500.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτε, σου έρχονται, έχεις 3 χρονάκια εγγύηση και αν δεν σου αρέσει το προϊόν εντός 30 ημερών το πας πίσω δίχως πολλά πολλά. Και μην φοβάσαι από αξιοπιστία. Κοίτα στο "ΑΓΟΡΑ" και θα καταλάβεις γιατί βρίζουν οι διάφοροι εμποράκοι στην Ελλάδα.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:)

Γεια σου death!Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου.Εν ολιγοις η διαφορα του 3 απο 6 των 300 κατι ευρω αξιζει.Απο ποιο μαγαζι τα αγορασες?Εγω λεω να τα παρω απο το drumstore αθηνα.περιπου 1500.

 

από Στόλλα τα πήρα αν και από όσο έχω ψάξει δεν υπάρχουν διαφορές από μαγαζί σε μαγαζί όσον αφορά τις τιμές μετρητοίς τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, είχα αγοράσει το td6-kw τον Μάιο που μας πέρασε... Θα βρεις ένα αναλυτικό thread εδώ:

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4156

 

 

Μέχρι τώρα δεν είχα κανένα πρόβλημα, όλα ΟΚ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παιδια με εχετε βοηθησει πολυ. το μονο που πρεπει να σκεφτω τωρα ειναι ο τροπος πληρωμης.μετρητα ή δοσεις?τα οικονομικα μου με παιρνουν μαλλον μονο για δοσεις.δεν νομιζω οτι σε μια ιντερνετικη αγορα να μπορεις να κανεις δοσεις. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου