Προς το περιεχόμενο

Α ρε Χατζηγιάννη τί θα 'πογίνεις....?


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 208
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμ οταν εχω συγγενη που μου ειπε το κορυφαιο παμε στον Τσαλικη να ακουσουμε μουσικη και επεσα στα πατωματα απο το γελιο, τι να λεμε. Αφου κατσαμε και μιλησαμε σοβαρα για το θεμα και ανταλλαξαμε αποψεις μου λεει εχεις δικιο απλα παραφραζονται με τον καιρο πραματα εδω στην Ελλαδα. Εκει θα πας να κανεις χαβαλε να πεταξεις κανα λελουδο, να βλεφαριασεις κανα μωρακι και εχει και συνεχεια. Αλλα δεν θα πας να ακουσεις μουσικη. Ετσι για να μην τα μπερδευουμε.  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως τα λες φίλε kenobi. +10

 

 

 

Ρε τσατσε Λαμπρο... Που ειμαι στα credits????

 

Αντε ρε που θες και credits.  ;D Σοφή παρατήρηση έκανες και εσύ! Αντί να ντραπείς που ακούς Χατζηγιάννη...  ;D

 

Αρα το παραδεχεσαι οτι εγω στο ειπα οτι ειναι ιδια... Μη με τρελαινεις, χαρη σου κανω που δε ζηταω και copyright... ;D ;D

 

Sorry, μαλακα, τωρα το δω... Απολογουμαι...

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως λέγεται αυτό το κομμάτι του Χατζηγιάννη?

 

Ψήθηκες να το κατεβάσεις εσύ...

 

Τι λέμε τόση ώρα??? ΜΑΚΡΙΑ! Μην του κάνουμε και διαφήμιση!!!  χεχεχε ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια χάλαρωστε λιγο μια χαρα συνθετης ειναι ο Χατζηγιαννης μην τα ισοπεδονουμε ολα και αν θελετε τη γνωμη μου τα 2 τραγουδια δεν μοιαζουν σχεδον καθολου.Οσο για το "τι θα απογινει" ας μην το σχολιασω καλυτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου