Προς το περιεχόμενο

Επιχειρηματολογία στο φόρουμ και προσωπικές αντιπαραθέσεις


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι καινουριο θεμα αυτο. Διαχωριστηκε απο το "καλυτεροι δισκοι για το 2009" απο καποιον mod/GK.  ::)

 

 

 

 

Οk αλλα δεν εχει σημασια ειναι δυνατον να μας ζηταει καποιος να ξεκαθαρισουμε την θεση μας για τον αν συμφωνουμε μαζι του και για να πετροβολισουμε τον αλλο?!

;D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D :D :D :D

 

δηλαδη .. καραλολολολ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βασικά κυρίως δεν είναι το αν συμφωνείς μαζί του σαν άποψη, αλλά σαν τρόπο συνομιλίας και επικοινωνίας σε ένα δημόσιο φόρουμ. Λογικό είναι και σημαντικό.

 

Τώρα ρε συ το θέμα με το μυγάκι σου, ήμαρτον πόσο σημαντικό ήταν;

Επίσης ο Wow! δεν είναι κανένας άγιος που δε μπορεί να κάνει λάθη ή σαχλαμάρες. Τουλάχιστον έχει γούστο κ όταν τα κάνει.

 

ΥΓ Επίσης από την άλλη παρατήρησα πως ενώ διάφοροι σοβαρότατοι καινούριοι μπαίνουν με 1000 συγγνώμες, διαφοροι ότι να ναι καινούριοι μπαίνουν με απίστευτο θράσος. Είναι λογικό δυστυχώς ώρες ώρες η μπάλα να τους παίρνει όλους. Στην τελική όσοι έχετε παράπονα αρχίστε με την ευγενική οδό και αν δεν τα καταφέρετε (άκρως δύσκολο μιας και υπάρχει πολύ συνεργάσιμος κόσμος εδώ μέσα) ε αρχίστε τα 'φίλος άκου να σου πω κτλ κτλ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εyeprotocol, θα σε πειραξει κατι μονο αν το αφησεις να σε πειραξει. Η διαφωνια και το (ανεξοδο) αδικο με εναν ξενο δεν αξιζει τον χρονο και την ενεργεια να ασχοληθεις.

 

Το κυμα θα σκασει στον βραχο και θα γυρισει πισω με την ιδια δυναμη. Στην ακρογιαλια θα σβησει.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Evilnye είναι ο Eyeprotocol (ή μπορεί και το αντίστροφο).

 

ΚΛ κράτα μου 300 γρ. μόνο Δεν θέλω παραπάνω. Δεν μπορώ να αντέξω παραπάνω. Επιστρέφοντας από τον Σείριο με το διαστρικό μου σώμα θα χτυπήσω κουδούνι. Δεύτερος δεν είναι;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά κυρίως δεν είναι το αν συμφωνείς μαζί του σαν άποψη, αλλά σαν τρόπο συνομιλίας και επικοινωνίας σε ένα δημόσιο φόρουμ. Λογικό είναι και σημαντικό.

 

Τώρα ρε συ το θέμα με το μυγάκι σου, ήμαρτον πόσο σημαντικό ήταν;

Επίσης ο Wow! δεν είναι κανένας άγιος που δε μπορεί να κάνει λάθη ή σαχλαμάρες. Τουλάχιστον έχει γούστο κ όταν τα κάνει.

 

ΥΓ Επίσης από την άλλη παρατήρησα πως ενώ διάφοροι σοβαρότατοι καινούριοι μπαίνουν με 1000 συγγνώμες, διαφοροι ότι να ναι καινούριοι μπαίνουν με απίστευτο θράσος. Είναι λογικό δυστυχώς ώρες ώρες η μπάλα να τους παίρνει όλους. Στην τελική όσοι έχετε παράπονα αρχίστε με την ευγενική οδό και αν δεν τα καταφέρετε (άκρως δύσκολο μιας και υπάρχει πολύ συνεργάσιμος κόσμος εδώ μέσα) ε αρχίστε τα 'φίλος άκου να σου πω κτλ κτλ".

 

Προφανως και δεν συμφωνω να γινεται ενας χαμος και να βριζομαστε ο ενας με τον αλλο.

 

ΑΛΛΑ ειναι αστειο για μενα τουλαχιστον καποιος ο οποιος με αντιμετωπισε σαν καραγκιοζη ρεζιλευοντας με με τα πανεξυπνα παραπλισια θεματα που ανοιγε να μιλαει για σεβασμους και μπλα μπλα μπλα... Οσο σημαντικο και μην ηταν δεν σεβαστηκε τιποτα και μαλιστα οταν απαντησε στο θεμα και απευθυνθηκε σε μενα ηταν παρα πολυ ειρωνικος αμφισβητωντας μαλιστα και την νοημοσυνη μου.

(μα τοσο γουστο!!)

 

Επισης δεν καταλαβαινω γιατι αμα εισαι καινουργιος πρεπει να ζητας συγνωμες και να μιλας με το σεις και με το σας ενω αμα εισαι παλιος μπορεις να ισωπεδωσεις οποιον ναναι.. παραξενα πραγματα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Evilnye είναι ο Eyeprotocol (ή μπορεί και το αντίστροφο).

 

ΚΛ κράτα μου 300 γρ. μόνο Δεν θέλω παραπάνω. Δεν μπορώ να αντέξω παραπάνω. Επιστρέφοντας από τον Σείριο με το διαστρικό μου σώμα θα χτυπήσω κουδούνι. Δεύτερος δεν είναι;

 

Αυτά είναι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΛΛΑ ειναι αστειο για μενα τουλαχιστον καποιος ο οποιος με αντιμετωπισε σαν καραγκιοζη.........

 

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να είμαι Καραγκιόζης (έχετε δει ποτέ; ) σε μια χώρα γεμάτη Μεγαλέξανδρους.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Evilnye είναι ο Eyeprotocol (ή μπορεί και το αντίστροφο).

 

Σε λίγο θα με πεις Αμρου και Χατζηγιάννη. Να ξέρεις είμαι οριακά να αποχωρήσω (αφού ανοίξω Wow! fan club στην Παιδική Χαρά)

 

Ρε συ Θανάση 80% αυτών που μπήκαν στο θέμα σου σε άρχισαν στο πείραγμα. Δε διαφωνώ ότι ο eye είναι ειρωνικός, αλλά επίσης είναι και συζητήσιμος εάν προσπαθήσεις να μιλήσεις μαζί του.

 

Επισης δεν καταλαβαινω γιατι αμα εισαι καινουργιος πρεπει να ζητας συγνωμες και να μιλας με το σεις και με το σας ενω αμα εισαι παλιος μπορεις να ισωπεδωσεις οποιον ναναι.. παραξενα πραγματα

 

Κανείς δεν είπε ότι πρέπει, εγώ παρατηρούσα ένα φαινόμενο, το οποίο προφανώς είναι αντίδραση της κατάστασης που επικρατεί. Οι καινούριοι το σκέφτονται πριν μιλήσουν, καλό αυτό, και μετά ανάλογα τον άνθρωπο ορισμένοι μπαίνουν με 1000 συγγνώμες, συνήθως εξελίσσονται σε πολύ οκ άτομα, άλλοι μπαίνουν με το "ρε φίλος..." κτλ κτλ και τρώνε το δούλεμα που ψάχνανε.

 

Εγώ δεν έχω πρόβλημα είμαι Καραγκιόζης (έχετε δει ποτέ; ) σε μια χώρα γεμάτη Μεγαλέξανδρους.

Για τον Bigalejadro λέμε τώρα;

 

Γυναικα βάλε ταξη αλλιώς στην κουζίνα σου. :P

 

Σου δίνω 3 ποστ να συμμαζευτείς, αλλιώς θα σαι το πρώτο πιάτο ;P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα προσβλητικά σχόλια σε μία συζήτηση δεν δικαιολογούνται από το χιούμορ, που συνήθως είναι της κακιάς ώρας, αλλά από τα επιχειρήματα στα οποία βασίζονται και ακόμη και τότε καλό θα ήταν να λείπουν.

 

Επίσης, μια συζήτηση μπορεί να ξεφύγει αρκετές φορές, η μαγκιά όμως είναι να τη συμμαζέψουν αυτοί που την ξεχείλωσαν και όχι κάποιοι παντοδύναμοι "δικαστές".

 

Ακόμη, όποιος θεωρεί το rock και το metal ως μουσική, γραφικά ή αστεία, είναι ή κουφός, ή άσχετος, ή άμουσος.

 

Τέλος κανένα νέο μέλος δεν είναι υποχρεωμένο να ζητά συγγνώμη από παλαιότερους επειδή έχουν την άνεση να απλώνουν τις οποιεσδήποτε αμπελοφιλοσοφίες τους...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου