Προς το περιεχόμενο

Επιχειρηματολογία στο φόρουμ και προσωπικές αντιπαραθέσεις


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε λίγο θα με πεις Αμρου και Χατζηγιάννη. Να ξέρεις είμαι οριακά να αποχωρήσω (αφού ανοίξω Wow! fan club στην Παιδική Χαρά)

 

Ρε συ Θανάση 80% αυτών που μπήκαν στο θέμα σου σε άρχισαν στο πείραγμα. Δε διαφωνώ ότι ο eye είναι ειρωνικός, αλλά επίσης είναι και συζητήσιμος εάν προσπαθήσεις να μιλήσεις μαζί του.

 

 

 

Προφανως καποιοι με πειραξαν (αλλο απο το ειρωνευομαι) και αλλοι απαντησαν σοβαρα δεν ειπα το αντιθετο και δεν δημιουργηθηκε καποιο προβλημα με καποιον αλλο.!

 

Και επειδη ειναι ειρωνικος πρεπει εγω να προσπαθησω να μιλησω μαζι του?! Μηπως πρεπει να του παρω και δωρο? !!

 

Γιατι τοση υπερασπιση για το προφανες?!?!?!

 

(μηπως εισαι ερωτευμενη μαζι του?!)  ;D ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδη ειναι ειρωνικος πρεπει εγω να προσπαθησω να μιλησω μαζι του?! Μηπως πρεπει να του παρω και δωρο? !!

 

Γιατι τοση υπερασπιση για το προφανες?!?!?!

 

Ε τέλοσπαντων εγώ έτσι λειτουργώ σε ένα φόρουμ, διάλογο θα κάνω. Τα βρισίδια τα έκοψα από τότε που έπαιζα wow :P

Είναι ελαφρώς ένδειξη πολιτισμού. Και μιας και ο άνθρωπος κάφρος δεν είναι και κάνει και ωραίο διάλογο ψηφίζω πως αξίζει να τον συζητήσεις :)

 

(μηπως εισαι ερωτευμενη μαζι του?!)  ;D ;D

 

Πωπω ρε δε θα μ αφήσουν να ξαναμιλήσω μετά από αυτο... Παιδιά ψύχραιμα μη με λιώσετε στα πμ, κ εγώ το διάβασα :s

 

Ο διαολόnye είναι γυναίκα? Ευτυχώς που ήμουν λίαν ευγενικός σε κάτι pm μαζί του (της).

 

ΥΓ, Πήρα +1. Ζήλια ψώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη, όποιος θεωρεί το rock και το metal ως μουσική, γραφικά ή αστεία, είναι ή κουφός, ή άσχετος, ή άμουσος.

 

To metal, σε αρκετές εκφάνσεις του, είναι γραφικό και ενίοτε αστείο.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοι θέμα έχει παρατραβήξει μου φαίνεται

 

πλέον όποιο/όσο δίκιο είχε κάποιος, έχει χαθεί.

 

αυτό που με προβληματίζει όμως είναι πώς τόσο καιρό που είμαι στο φόρουμ, οι πιο συχνοί τσακωμοί που γίνονται (αν εξαιρέσεις αυτούς με την T*****b και τις G****n ;D ;D) εμπεριέχουν και τον eye.

 

eye, δε το λέω με κακία, αλλά πιστεύω πως (ανεξάρτητα με τις θέσεις σου σε διάφορα ζητήματα) υποστηρίζεις την άποψή σου πολλές φορές με τόσο ενθουσιασμό και τόσο έντονα, που ανεβάζεις τις πιθανότητες να σου ξεφυγει και να προσβάλλεις κάποιον.

 

και αν κάποιος που δεν έχει δικιο να προσβληθεί απο αυτό που είπες, τελικα προσβληθεί/τσατιστεί, τότε δε τον αφήνεις να ηρεμήσει, αλλά τον τσιγκλάς μέχρι να τον κανεις θηρίο, και αποτέλεσμα είναι τέτοιας μορφής θέματα.

 

τα παραπάνω τα αναφέρω σαν τα συμπεράσματα μου (ενός τρίτου) μια που διαβάζω πολύ το φόρουμ και έχω πέσει πάνω σε παρόμοιους καβγάδες ;D

 

 

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΥΓ, Πήρα +1. Ζήλια ψώρα.

Όντως ζηλεύω.

Ως είδες όμως όταν αρχίζουν οι ''στολισμοι" προτιμώ ν' αποχωρώ γιατί μ' ενδιαφέρει το θέμα μουσική και όχι οι οποιεσδήποτε ανούσιες αντιπαραθέσεις.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως ζηλεύω.

Ως είδες όμως όταν αρχίζουν οι ''στολισμοι" προτιμώ ν' αποχωρώ γιατί μ' ενδιαφέρει το θέμα μουσική και όχι οι οποιεσδήποτε ανούσιες αντιπαραθέσεις.

 

Καλά δεν το πα σ' εσένα προσωπικά. Εξάσκησα το δικαίωμα μου να είμαι ανώριμη.

 

Να και ένα άλλο θέμα, υποτίθεται σε ένα φόρουμ πρέπει ο κόσμος να συζητάει εκθέτωντας απόψεις και να προσπαθεί ει δυνατόν να μην φέρνει τις συζητήσεις επί του προσωπικού. Σίγουρα πολύ συχνά απευθυνόμαστε όλοι ο ένας στον άλλο, αλλά πρέπει και να προσπαθούμε να μην το κάνουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου