Προς το περιεχόμενο

Τι δουλειά κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γειά σου Κιθ, το ήξερα οτι κάτι έκρυβες  ;D

 

τί δουλειά κάνω; μεταξύ άλλων είμαι μελισσοκόμος.

στη μουσική χώθηκα (μάλλον με χώσανε) απ' τα 5 μου, τελείωσα σπουδές στο πιάνο ύστερα από 14 χρόνια και ενίοτε έπεφτε και μια κιθαρούλα στα χέρια μου και γρατσούναγα.

τελευταία έχει αναζοπυρωθεί το ενδιαφέρον και ψάχνομαι. βέβαια αυτά είναι φλυαρίες, γιατί η ερώτηση είναι τι δουλειά κάνω.  ::)

θα τα λέμε πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Σχεδόν πτυχιούχος πληροφορικής, Μηχανικός Λογισμικού και κάποια ιδιαίτερα στην "Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον", από τις αρχές του έτους μέχρι πριν από 1 μήνα. Τώρα ψάχνομαι, και δε με βλέπω για κάτι καλύτερο απ' το να παίζω κιθάρα σε ορχήστες γάμων/πανυγηριών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες αργότερα...

Πωλήσεις όπλων-ναρκωτικών-γυναικών .................δύσκολες συνθήκες , καλές αμοιβές ,τι τα θες τι τα γυρεύεις ,αγχος και ο γιατρός μου έχει πει να το αποφεύγω .

Ζητούνται πωλητές ,μισθός ικανοποιητικός μπροοπτικές  ανόδου ,περιβάλλον πολυτελές ,σπεύσατε αααααααααααααααααβάδιστα-ααααααααααααααααατον

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

εγω παλι πιστευω οτι το θρεντ πρεπει να αλλαξει τιτλο και να γινει 'τι δουλεια κανατε'??? ;D ;D ;D

 

Xχαχαχαχχα...χαχαχαχα

 

;D ;D

 

'Η μάλλον τι δουλειά κάνετε (αν κάνετε)...ορθότερο!

Τελικά η μουσική είναι ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι υπαξιωματικος υπηρετω στο πολεμικο ναυτικο εδω και 12 χρονια ενεργα στον Ελληνικο στολο ως μηχανικος.

μικρος ακολουθησα μαθηματα ωδειου στα πληκτρα(synthesizer).

λογω οικογενιακων προβληματων σταματισα και καταταχθικα στο ναυτικο.

τα τελευτεα 2 χρονια καταφερα και βρηκα αυτο το κοματι που ελειπε απο την ζωη μου και επεστρεψα φτιαχνοντας ενα home studio για να κανω και τα δικα μου ονειρα πραχματικοτητα. 8)

Στον Καιρό...

 

Εκεί υπηρέτησα για 12 μήνες!

 

ΝΒ Κανελλόπουλος,ΝΑΣΚΡΗ και ΚΕΦΝ απολυτήριο!!!

:)

Τελικά η μουσική είναι ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες αργότερα...
  • Guru

Αν και έχω ποστάρει εδώ, πιστεύω, νομίζω ότι οι πρόσφατες αλλαγές στη χώρα πρέπει να αντικατροπτίζονται στο επάγγελμα κάθε συνειδητού πολίτη.

 

Έτσι από μουσικής, συνθέτης, πιανίστας και δάσκαλος πλέον δηλώνω: "κλεφτοκοτάς".  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου