Προς το περιεχόμενο

Τι δουλειά κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μαθητης 3ης λυκειου θελω να σπουδασω κοινωνιολογια παιζω σε 2 γκρουπ, ενα thrash/death(κιθάρα) και ενα old schooool rock(μπάσο), εχουμε παιξει σε συναυλιες με γνωστα ελληνικα ονοματα...αλλα δεν πληρωθηκα ποτε και ουτε με νοιαζει(εκτος αν τυχει να ειναι η μονη λυση στο μελλον)

 

α, σπυρο με λενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι είμαι ο Σταύρος, 21, διδάσκω ιδιαίτερα αγγλικών και ταυτόχρονα σπουδάζω στο Γεωλογικό της Αθήνας!Παρ'όλα αυτά,πρέπει να ομολογήσω ότι η μουσική είναι η ζωή μου και ελπίζω να προχωρήσουμε με την μπάντα που παίζω κιθάρα,τους Spirits Engaged. Μέχρι στιγμής πάει καλά ^_^

Χάρηκα :)

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγω ειμαι πασιγνωστος ροκσταρ, θα με ξερετε λογικα, τι να λεω.. Στα καραβια παω για εμπνευση. Προσποιουμαι οτι δουλευω για να με κρατανε εκει! Και με κρατανε αρκετους μηνες. Τους υπολοιπους ομως σολαρω!! Κι εχω σχεδον οσες κιθαρες ηθελα απο μικρος απο σπονσορες, οχι επειδη δουλευω στην αλλη ακρη του κοσμου!

 

Με λιγα λογια ειμαι ναυτικος, αλλα οταν παιζω μουσικη ΔΕΝ με νοιαζει αν θα γεμισει ενα bar στο live οπως με ενοιαζε ποιο παλια, το κανω απο ΧΟΜΠΥ ΜΟΝΟ!!

 

 

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολιτικος μηχανικος .μου αρεσουν και οι τελε...εχω 2 και τις παιζω που και που...καμμια φορα και με παρεα και καμμια φορα μπροστα σε κοσμο...ηλια με λενε...

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας και απο μενα,ειμαι ο αιμιλιος ειμαι πτυχιουχος ηλεκτρολογος,δουλευω ομως σε ενα καταστημα ως πωλητης,ασχολουμε απο το 2006 με το ηλεκτρικο μπασο,και αργοτερα με ακουστικη και ηλεκτρικη κιθαρα !!!

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με λεν Μιχάλη,

Προσπαθώ με όλες μου τις δυνάμεις αυτή την στιγμή να γίνω

ένας αξιοπρεπής Ελληνας φοιτητής, για να ασχοληθώ με την μεγάλη μου αγάπη...

Την Μουσική!!

 

Παίζω κιθάρα γενικά, αλλά μάλλον έχω πτυχίο στην κουλαμάρα, παίζω και λίγο πιάνο  :)

Μου αρέσει επίσης η Αρμονία (Αρμονία λένε και μια πιτσαρία στην περιοχή μου  ;D )

 

Θέλω να σπουδάσω ψυχολογία μεταξυ των άλλων και θέλω να μαθω ισπανικα και γιαπωνέζικα (χωρίς πλάκα). Θέλω να δουλέψω επίσης ως καθηγητής αγγλικών μιας και έχω αγάπη και επάρκεια για τα αγγλικά  :)

 

[Το μεγάλο μου όνειρο είναι να γυρίσω όλο τον κόσμο ταξιδεύοντας]

 

I got some, if you need it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου