Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το ασύλληπτο «ΓΚΑΣΤΟΜ» (σ.σ. σε μετάφραση custom  ;D) που υπάρχει σε μια αγγελία, συγκαταλέγεται στα Greeklish ή είναι σε άλλη γλώσσα;   ::)

ειναι μαλλον σε "αλλη" διαλεκτο - οπως ειναι η κ..α με την γκα..α ή η μπριζολα με την μπριτζολα κ.ο.κ.  ;D

 

εγω παλι το παραπονο που εχω απο τις αγγελιες θα το εκφρασω οχι προς τον yemeth αλλα σε ΟΛΟΥΣ

οταν βαζετε κατι σε αγγελια και το εχετε πουλησει ΒΑΛΤΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΤΙΚΟ "ΕΦΥΓΕ" να ξερουμε και εμεις που μας ενδιαφερει να μην περνουμε τηλ.......6 φορες την εχω παθει ετσι.........σορρυ κιολας

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αυτό το ασύλληπτο «ΓΚΑΣΤΟΜ» (σ.σ. σε μετάφραση custom  ;D) που υπάρχει σε μια αγγελία, συγκαταλέγεται στα Greeklish ή είναι σε άλλη γλώσσα;   ::)

 

ΓΚΑΣΤΟΜ=CUSTOM που αγοράστηκε πάνω σε κρίση GAS (ΓΚΑΣ)

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γνώμες των γλωσσολόγων διίστανται. Εγώ λέω ότι έριξε πολύ ΓΚασμά για να βρει τα λεφτά να φτιάξει την κΑΣΤΟΜ.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γνώμες των γλωσσολόγων διίστανται. Εγώ λέω ότι έριξε πολύ ΓΚασμά για να βρει τα λεφτά να φτιάξει την κΑΣΤΟΜ.

 

Ή, σύμφωνα με παραπλήσιας προσέγγισης γλωσσολογική σχολή, ότι μάζεψε τα λεφτά για την κάσΤΟΜ παίζοντας τυχερά παιχνίδια όντας κωλόφαρδος σαν τον ΓΚΑΣτόνε.

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι, αν και δεν με ενδιαφέρει άμεσα κάποια αγγελία, έχω παρατηρήσει ότι κάποιες αγγελίες δεν έχουν καταχωρημένα από τους πωλητές στοιχεία επικοινωνίας, εκτός απ'το username.

Και λέω ωραία, άν ήθελα να επικοινωνήσω, πώς?

Υπάρχει κάποιος τρόπος που δέν γνωρίζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα αλλο που εχω δει εγω ειναι οτι ελαχιστοι καθονται να ασχοληθουν και να αφησουν αξιολογηση για τη συναλλαγη που εγινε.

Εγω ας πουμε εχω πουλησει τον τελευταιο χρονο περιπου 20 πραγματα.....ε..μονο 4 ατομα εγραψαν κατι για τη συναλλαγη.

Ενταξει.Καποιοι ηταν καθαρα περαστικοι απο το forum μονο και μονο κοιτωντας τις αγγελιες.Οι αλλοι ομως?

Τελος παντων...ειπα να κανω και εγω το παραπονακι μου ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι, αν και δεν με ενδιαφέρει άμεσα κάποια αγγελία, έχω παρατηρήσει ότι κάποιες αγγελίες δεν έχουν καταχωρημένα από τους πωλητές στοιχεία επικοινωνίας, εκτός απ'το username.

Και λέω ωραία, άν ήθελα να επικοινωνήσω, πώς?

Υπάρχει κάποιος τρόπος που δέν γνωρίζω?

ναι υπαρχει - στελνεις αμεσο μηνυμα στον πωλητη το οποιο παει στα email του και το βλεπει - δλδ με καποια ερωτηση π.χ. με ενδιαφερει το προιον σου αν θελεις παρε με τηλ στο ταδε.....π.χ. λεω παλι

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εχω ενα αλλο θεμα, οταν κανω κλικ στις αξιολογησεις μου στις αγγελιες με βαζει στο προφιλ... και συμβαινει οταν θελω να τσεκαρω καποιον πωλητη το ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι υπαρχει - στελνεις αμεσο μηνυμα στον πωλητη το οποιο παει στα email του και το βλεπει - δλδ με καποια ερωτηση π.χ. με ενδιαφερει το προιον σου αν θελεις παρε με τηλ στο ταδε.....π.χ. λεω παλι

Συμπληρωνοντας τα πεδία κάτω απ'το "μπλε e-mail"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου