Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

απο τα καινουρια features των αγγελιων δεν δουλευει τιποτα.....

ουτε Bold μπορεις να βαλεις ουτε γραμματοσειρα να αλλαξεις ουτε χρωμα ουτε τιποτα.ενω οταν φτιαχνεις την φορμα ολα καλα μετα οταν βλεπεις την αγγελια δεν φαινετε τιποτα.

 

επισης δεν δουλευει ουτε η εισαγωγη λινκ η οποια ειναι ισως και η πιο χρησιμη εφαρμογη

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ωραίες αλλαγές, bravo!!!

Ειδικά το ότι "οι αγγελίες μου" είναι μπροστά και δεν πρέπει να πας μέσω του προφίλ, είναι πολύ βολικό.

Α, και η "κορδελίτσα" Sold είναι όλα τα λεφτά!

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παίδες είστε παρατηρητικοί. Μόλις ολοκληρωθούν οι βελτιώσεις θα σας τις ανακοινώσω και... επίσημα.  ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν,ωραία εμφάνιση.

 

Μόλις ολοκληρωθούν οι βελτιώσεις...

 

Μια και ακόμα δεν έχει τελειώσει η αναβάθμιση, να ρωτήσω, αν μπορεί να γίνει κάτι με το ποστάρισμα των links στις αγγελίες;

Όποτε κάνω copy-paste ένα σύνδεσμο ή ποστάρω ένα δικό μου, στη διευθυνση του λινκ δημιουργείται ένα κενό, που θα πρέπει να εντοπίσω, για να κάνω backspace.

αλλιώς μου βγαίνει μνμ, πως είναι άκυρη η διεύθυνση που εισήγαγα  :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όντως ωραία εμφάνιση, το μόνο σπαστικό είναι ότι ξεκινάει by default αγγλικά και πρέπει να αλλάζω τη γλώσσα.

 

Γραφιστικά αν μου επιτρέπετε μια πρόταση, θα κοίταζα μηηηήπως θέλουν ένα πολύ αμυδρό τονισμό (να δυναμώσουν ας πούμε 5%) οι αχνές γκρι διαχωριστικές γραμμές από αγγελία σε αγγελία. Καλά κάνετε και το κρατάτε clean-cut, απλώς όσο πιο καθαρά είναι οριοθετημένοι οι χώροι, τόσο πιο ξεκούραστα περιηγείται το μάτι στη σελίδα, γιατί ξέρει πού να εστιάσει. Πάντως μιλάμε για μια ανθυπολεπτομέρεια, και δεν παίρνω όρκο ότι χρειάζεται.

 

Προφανώς απέδωσε και η αλλαγή σέρβερ. Εδώ και 3-4 μέρες οι σελίδες φορτώνουν σφαίρα, και στο smart αλλά και στο noiz.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Εδώ και κάποιες μέρες παρατηρώ ότι δεν είναι δυνατή η διαγραφή των καταχωρήσεων στις "αγγελίες μου" (έχει χαθεί το κουμπάκι της διαγραφής). Είναι δυνατόν να αποκατασταθεί το πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου