Προς το περιεχόμενο

NEW Gibson Les Paul Studio Nitrous


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χάλια!!!! Αν ήταν οι μοναδικές κιθάρες στον κόσμο,θα άλλαζα όργανο. :o :o :o :o

 

Η μόνη χρήση που μπορώ να σκεφτώ είναι για κιθάρα κλόουν σε παιδικό πάρτυ..

Ντροπή τους εκεί στη Gibson.Και 1300ευρώ.  ::) ::)

 

Αυτό το granadillo στο fretboard τι είναι;

 

 

Είχα διαβάσει παλια ότι άρχιζαν να ξεμένουν απο rosewood και ebony λόγο των πλημμυρών και επειδη οι κυβέρνηση είχε κατασχέσει έναν αριθμό ξύλου. Γι αυτο η Gibson ψάχνει για εναλλακτικές λύσεις. Αλλα συγουρα θα ειναι κατι καλο σιγα μην μας αφήσει έτσι.

Guitars:

Yamaha EG112

Yamaha PAC120

Epiphone Les Paul Custom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

http://www.dv247.com/guitars/gibson-les-paul-studio-electric-guitar-wine-red-gold-hardware--36764

 

αυτή σας έλεγα.

το dv την έχει 1100 ευρω χωρίς μεταφορικά. Όσο πάει και πέφτει...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ήμαρτον...  ;D

 

Μαπλέ στον φούρνο (με πατάτες) ;) και... πεμπτοξάδερφα του έβενου για ταστιέρες  :D

 

666... όργανα του σατανά  ;D

 

Αγόρια, βάλτε τα ευρώ σας στην άκρη, μαζέψτε και κάτι παραπάνω και πάρτε μια ωραιότατη μεταχειρισμένη LP - να είναι 70ς, να είναι 80ς- η οποία να ΕΙΝΑΙ Les Paul και όχι με κάτι σχήμα LP, έστω και αν γράφει Gibson.

 

 

ΥΓ: Η αιρετική άποψη ενός «πτωματολάγνου» που έλεγε και μια ψυχή του forum  ;) ;D ;D

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρια, βάλτε τα ευρώ σας στην άκρη, μαζέψτε και κάτι παραπάνω και πάρτε μια ωραιότατη μεταχειρισμένη LP - να είναι 70ς, να είναι 80ς- η οποία να ΕΙΝΑΙ Les Paul και όχι με κάτι σχήμα LP, έστω και αν γράφει Gibson.

 

 

ΥΓ: Η αιρετική άποψη ενός «πτωματολάγνου» που έλεγε και μια ψυχή του forum  ;) ;D ;D

 

 

+1000

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πόσο ωραία ειναι αυτή η πράσινη . Εχω πάθει πλάκα . Εντάξει τι να λέμε ; Στις κιθάρες και στις γυναίκες έχω γούστο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.dv247.com/guitars/gibson-les-paul-studio-electric-guitar-wine-red-gold-hardware--36764

 

αυτή σας έλεγα.

το dv την έχει 1100 ευρω χωρίς μεταφορικά. Όσο πάει και πέφτει...

Την ειχα σε μαυρη...πηγα κ την αγορασα ντουγρου το 2008 καινουργια 1200 ευρα απο Ελλαδα...την πουλησα μετα κοπων κ βασανων τον Δεκεμβρη που μας περασε σε ενα παλικαρι...την σκοτωσα για να την διωξω... :P :P

Απαραδεκτο μανικι σαν ακατεργαστο ροπαλο...χοντρο κ αβολο...(μεχρι κ η orville με το 59 rounded μανικι χιλλιες φορες καλυτερη)....απο το 17 ταστο κ μετα μου ηταν αδυνατο να παιξω στην συγκεκριμενη...επισης το φινις σε καποια σημεια ηταν orange peel....κ επισης οι μαγνητες 490 κ something που φερει καθολου του γουστου μου...απαραδεκτη...σημερα βλεπω studio κ λεω απο μεσα μου ΄΄τζαμπα τα φραγκα΄΄...τωρα βλεπω τις βγαλανε σε φωσφοριζε,χτυπητα χρωματα 80ς style,λες κ ειναι superstrats...ελεος...αλλαξανε κ το μανικι....αλλα κ παλι με μακρια κ αλαργα.... ::) ::)

(Για την ιστορια πηρα μια custom με ωραιοτατο 60 slim μανικι κ βρηκα την υγεια μου) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ειχα σε μαυρη...πηγα κ την αγορασα ντουγρου το 2008 καινουργια 1200 ευρα απο Ελλαδα...την πουλησα μετα κοπων κ βασανων τον Δεκεμβρη που μας περασε σε ενα παλικαρι...την σκοτωσα για να την διωξω... :P :P

Απαραδεκτο μανικι σαν ακατεργαστο ροπαλο...χοντρο κ αβολο...(μεχρι κ η orville με το 59 rounded μανικι χιλλιες φορες καλυτερη)....απο το 17 ταστο κ μετα μου ηταν αδυνατο να παιξω στην συγκεκριμενη...επισης το φινις σε καποια σημεια ηταν orange peel....κ επισης οι μαγνητες 490 κ something που φερει καθολου του γουστου μου...απαραδεκτη...σημερα βλεπω studio κ λεω απο μεσα μου ΄΄τζαμπα τα φραγκα΄΄...τωρα βλεπω τις βγαλανε σε φωσφοριζε,χτυπητα χρωματα 80ς style,λες κ ειναι superstrats...ελεος...αλλαξανε κ το μανικι....αλλα κ παλι με μακρια κ αλαργα.... ::) ::)

(Για την ιστορια πηρα μια custom με ωραιοτατο 60 slim μανικι κ βρηκα την υγεια μου) 8)

 

Ε καλά τώρα τι συγκρίνουμε ; Τις custom με τις studio ; Η μέρα με την νύχτα . Γενικά κι εγω είμαι πολύ κατα των πανάκριβων στούντιο . Δηλαδή να πληρώνεις την πρόβα 15 ευρώ την ώρα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου