Προς το περιεχόμενο

Κατασκευη "SF" superstrat


immortalx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι εκπληκτικο να βλεπεις την ολη διαδικασια απο την στιγμη του σχεδιασμου ...

 

εχοντας 'κολλημα' με τα φυσικα χρωματα θα ελεγα

 

'μην την βαψετε χρωμα '  ,αφηστε το φυσικο 

 

 

 

Η συγκεκριμενη ετσι και ΔΕΝ βαφτεί θα ειναι απλα killer σε εμφανιση 8)......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 173
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδια......Αμα δεν την βαψει με κανα transparent χρωμα ΔΕΝ θα αναδειχτουν τα νερα του quilted top που εχει το οργανο.....  ;) και αυτο γιατι τα νερα του συγκεκριμενου ξυλου ειναι σχεδον στους ιδιους τονους με το κανονικο ξυλο

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια......Αμα δεν την βαψει με κανα transparent χρωμα ΔΕΝ θα αναδειχτουν τα νερα του quilted top που εχει το οργανο.....  ;) και αυτο γιατι τα νερα του συγκεκριμενου ξυλου ειναι σχεδον στους ιδιους τονους με το κανονικο ξυλο

 

Δεν μπορεί να περαστεί κάτι που και να τονίσει τα νερά αλλά να μην δίνει χρώμα (δεν εννοώ να μην αυξήσει τις ήδη υπάρχουσες χρωματικές διαφορές) ;

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ευχαριστω πολυ για τα σχολια, με κανετε και κοκκινιζω!

Εχει δικιο ομως ο Χρηστος, το quilted maple θελει χρωμα για να αναδειχθει. Με σκετο βερνικι ζωντανευουν βεβαια τα νερα του, αλλα με stain στα νερα και transparent χρωμα απο επανω γινεται πραγματικα τρισδιαστατο!

Μονο το top θα βαφει, τα πλαινα και η πλατη θα μεινουν φυσικα και θα δοκιμασω την τυχη μου σε faux binding  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο το top θα βαφει, τα πλαινα και η πλατη θα μεινουν φυσικα και θα δοκιμασω την τυχη μου σε faux binding  :P

 

Οτι και να δοκιμασεις θα γινει αντικειμενου ποθου η κιθαρα!

Με αυτα που βλεπω απο σενα...κερδιζεις ανετα και τη Eurovision ναουμ!

;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεί να περαστεί κάτι που και να τονίσει τα νερά αλλά να μην δίνει χρώμα (δεν εννοώ να μην αυξήσει τις ήδη υπάρχουσες χρωματικές διαφορές) ;

Μπορει αλλα θα αλλαξει τονο το ξυλο και θα σκουρινει  ;) (Να βαλει λιιιιιιγο χρωμα στο βερνικι ενω πιο πριν την εχει τριψει με γυαλοχαρτο) αλλα προσωπικη μου αποψη δεν λεει γιατι θα μοιαζει με μια σιφονιερα που εχω στο σαλονι  ;D

 

 

Μονο το top θα βαφει, τα πλαινα και η πλατη θα μεινουν φυσικα και θα δοκιμασω την τυχη μου σε faux binding  :P

Δεν χρειαζεται τυχη,τεχνη χρειαζεται και απο αυτη σου περισσευει  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου