Προς το περιεχόμενο

Κατασκευη "SF" superstrat


immortalx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

H κιθάρα αυτή δεν πρέπει να βαφτεί.H κιθάρα αυτή δεν πρέπει να βαφτεί.H κιθάρα αυτή δεν πρέπει να βαφτεί.H κιθάρα αυτή δεν πρέπει να βαφτεί.H κιθάρα αυτή δεν πρέπει να βαφτεί...... 8)

Χμμμμ...... και ξανά μανά χμμμμμμμμμμμμ....

 

Δεν λέω ωραία τα ξύλα της, αλλά το λευκό μπράτσο με ένα Burgundy Mist σώμα θα ήταν τρέλλα  8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 173
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

H κιθάρα αυτή πρέπει να βαφτεί.H κιθάρα αυτή πρέπει να βαφτεί.H κιθάρα αυτή πρέπει να βαφτεί.H κιθάρα αυτή πρέπει να βαφτεί.H κιθάρα αυτή πρέπει να βαφτεί...

 

Transparent orange χρώμα, δαγκωτό. Τέλος.

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3A birdseye maple neck+fingerboard

1st 0.800" 12th 0.850

10-16 radius

6100 stainless steel frets

R3 Floyd rose Nut

22 frets

 

πες μου τωρα ποσα???

ποσα?

ποσα?

ποσα?

 

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να γινομαι κουραστικος λεγοντας συνεχεια ευχαριστω, αλλα εκτιμω αφανταστα το κουραγιο που μου δινετε με τα σχολια!

Για να ειμαι ειλικρινης, αν ηταν για μενα ισως την αφηνα ετσι, αλλα εχει προαποφασιστει οτι θα βαφει απο τον φιλο που θα παρει την κιθαρα.

@RayDTutto για κατι τετοιο παω αλλα πιο σκουρο και οχι faded! Φυσικα ειναι αδυνατον να πιασω τετοια ποιοτητα, γιατι οι finishers της PRS ειναι η αφροκρεμα του ειδους και θα ηταν αστειο να πιστευω οτι μπορω να καταφερω αναλογο αποτελεσμα! Δεν εχω ιδεα τι θα βγει αλλα θα προσπαθησω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα ειναι αδυνατον να πιασω τετοια ποιοτητα, γιατι οι finishers της PRS ειναι η αφροκρεμα του ειδους και θα ηταν αστειο να πιστευω οτι μπορω να καταφερω αναλογο αποτελεσμα! Δεν εχω ιδεα τι θα βγει αλλα θα προσπαθησω.

 

Κοιτα ...δεχομαι οτι οι ανθρωποι στην PRS ειναι κορυφη...δεχομαι και το αποτελεσμα της δουλειας τους,αλλα...δεν δεχομαι οτι θα βγαλεις αποτελεσμα εστω και μετριο!

Ο λογος?Με τετοια "ψειριά"(δεν βαζω και στοιχημα οτι υπαρχει αυτη η λεξη!)που φαινεται οτι εχεις ειμαι σιγουρος οτι θα δω κατι παραπλησιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι περιμένω να την δω ολοκληρωμένη >:(  >:(  >:( !!!ακόμα πιστεύω δεν είδαμε τίποτα...σε σχέση με αυτό που θα γίνει...  και επειδή  είμαι και βιαστικός και βαριόμουν!.... ;D ;D ;D έφτιαξα αυτό το σποιλεράκι! SUPER  ΚΙΘΑΡΟΝΙ !

SPOILER_guit_blue.thumb.jpg.c0f82abf7b4f9167e604182bac58bc8f.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι περιμένω να την δω ολοκληρωμένη >:(  >:(  >:( !!!ακόμα πιστεύω δεν είδαμε τίποτα...σε σχέση με αυτό που θα γίνει...  και επειδή  είμαι και βιαστικός και βαριόμουν!.... ;D ;D ;D έφτιαξα αυτό το σποιλεράκι! SUPER  ΚΙΘΑΡΟΝΙ !

Φοβερό, έτσι σε πιο σκούρο μπλέ!

Και όλα τα υπόλοιπα στο χρώμα του κσύλου!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου