Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

............ και ανοίγω τη σελίδα σαν να είμαι σε υπολογιστή

 

 

Αυτό κανω και εγω, αλλα συνεχεια παω, πανω κατω, δεξια αριστερα, μεγαλωνω μικραινω την οθονη, ολη την ωρα είμαι σε κινηση. Πολυ κουραστικο.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό κανω και εγω, αλλα συνεχεια παω, πανω κατω, δεξια αριστερα, μεγαλωνω μικραινω την οθονη, ολη την ωρα είμαι σε κινηση. Πολυ κουραστικο.

 

Όντως, αλλά, όταν δοκίμασα το tapatalk δε με άρεσε.  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

To Tapatalk είναι μια καλή λύση. Η περιήγηση με τα smartphones στο ίντερνετ, έρχεται έντονα απο τις εταιρίες τηλεφωνίας και οι λύσεις για μικρές οθόνες τώρα προκύπτουν. Είναι ένας απο τους λόγους που δεν έχει αλλάξει το Noiz τα τελευταία χρόνια αφού είναι μια πολύ ρευστή κατάσταση. Αναγκαστικά όμως πριν το καλοκαίρι θα έχει δοθεί λύση μόνιμη.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tapatalk βολεύει παρά πολυ και ειναι ωραιότατο.

Και σε μένα ομως παρουσιαζεται το φαινόμενο που περιέγραψε ο holystone (σε iOS). Σίγουρα δεν μπορεις yameth να το ψάξεις καθόλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τον τελευταιο καιρο μπαινω απο tapatalk και μπορω να πω πως με εχει βολεψει αφανταστα!

 

Καμια σχεση στο iphone με safari. Στο safari βγαζεις τα ματια σου

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τον τελευταιο καιρο μπαινω απο tapatalk και μπορω να πω πως με εχει βολεψει αφανταστα!

 

Συμφωνώ, ειδικά για παλιά smartphone με μικρή σχετικά οθόνη σαν το δικό μου, με τον browser δεν είχε νόημα να μπαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ, ειδικά για παλιά smartphone με μικρή σχετικά οθόνη σαν το δικό μου, με τον browser δεν είχε νόημα να μπαίνω.

 

Οχι μονο στα παλια σμαρτ φονς  ;D, και απο το δικο μου τωρα μου ειναι αδιανοητο να μπαινω απο safari  :P

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου