Προς το περιεχόμενο

Παλι δεν καταφερα να μπω στη λιστα


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πω, new kid in town, τι μου θυμησατε, ποτε δεν απογοητευουν απο μικροεκπληξεις αυτα τα threads :)

 

Σατανισμος εντελώς :)

 

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΤαμΤαμ, εισαι η ενσαρκωση της παροιμιας "Απο Την Πολη Ερχομαι"...

Αληθεια, ξερεις ΠΟΥ γραφω τις λιστες του Forbes? Ακριβως εκει που γραφω τυπους σαν κι εσενα. Αναρωτιεμαι ομως, εισαι τελικα οντως τοσο Βλαξ ή απλα ενα ακομη τρολ? Κλεινω προς το Βλαξ...chin.gif

Σε περιπτωση που εισαι απλα τρολ παντως, συγνωμη για το Βλαξ.

 

Αυτό θα πει "κακό κάρμα".

Χαααχ

 

Μην προσπαθείς άλλο - μπορεί να κλειδώσει και μόνο του.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω, new kid in town, τι μου θυμησατε, ποτε δεν απογοητευουν απο μικροεκπληξεις αυτα τα threads :)

 

Σατανισμος εντελώς :)

 

 

 

Προφανώς δεν έχεις ακούσει ανάποδα το desperado.

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην προσπαθείς άλλο - μπορεί να κλειδώσει και μόνο του.

Αλλοι προσπαθουν. Εγω απλα προβλεπω. Και θα πεφτω συνεχως μεσα, οσο οι Mods αφηνουν αστειους σαν και του λογου σου να γραφουν οτι τους ερθει στο "μυαλο" τους.

Συνεχισε....Tea_green.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλοι προσπαθουν. Εγω απλα προβλεπω. Και θα πεφτω συνεχως μεσα, οσο οι Mods αφηνουν αστειους σαν και του λογου σου να γραφουν οτι τους ερθει στο "μυαλο" τους.

Συνεχισε....Tea_green.gif

 

Εγώ βλέπω μόνο ότι είσαι αγενής, υβριστικός και πιο έξυπνος απ' όλους μας εδώ. Και ότι δεν ανέχεσαι την άποψη που δεν συμφωνεί με τη δική σου - ακόμη κι όταν δεν απευθύνεται σε σένα - όπως π.χ. είναι μια λίστα!

Επίσης ότι έχεις ένα πρόβλημα με τις λίστες. Επειδή από το Forbes μέχρι τον κάθε κάθε ένα εραστή της μουσικής που κάνει το κέφι του, είμαστε όλοι άσχετοι και μόνο εσύ ο σχετικός.

 

Πες μας πάλι εκείνη την ιστορία για το κάρμα για να καταλάβουν όλοι ποιος είναι ο αστείος εδώ. Και για τις λίστες που είναι "υποκειμενικές". Και για τους Eagles, πόσο χάλια είναι και "κάπως".

Επίσης, επειδή όλοι κατάλαβαν ότι είμαι αστείος και χαζός, τώρα αν μπορείς επίσης μείνε εντός θέματος.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βλέπω μόνο ότι είσαι αγενής, υβριστικός και πιο έξυπνος απ' όλους μας εδώ. Και ότι δεν ανέχεσαι την άποψη που δεν συμφωνεί με τη δική σου - ακόμη κι όταν δεν απευθύνεται σε σένα - όπως π.χ. είναι μια λίστα!

Αγενης γινομαι μονο οταν διαβαζω ασχετα συμπερασματα που αφορουν το προσωπο μου. Αυτο ελειπε να αφηνω τον καθε πυροβολημενο σαν κι εσενα να γραφει οτι θελει. Οσο για τις λιστες, θα συνεχισω να γραφω τη γνωμη μου. Εδω γραφεις Εσυ τη γνωμη σου, εγω δεν θα την γραψω? 

 

...έχεις ένα πρόβλημα με τις λίστες....
...και με τους βλαμμενους επισης...

 

Πες μας πάλι εκείνη την ιστορία για το κάρμα για να καταλάβουν όλοι ποιος είναι ο αστείος εδώ.
Την εχω πει τουλαχιστον 3 φορες. Το οτι ακομα να καταλαβεις τι εγινε, απλα επιβεβαιωνει το IQ στρατιωτικης παντοφλας που διαθετεις.

 

Και για τους Eagles, πόσο χάλια είναι και "κάπως".

Συγνωμη για το "IQ στρατιωτικης παντοφλας" που εγραψα παραπανω...

(το 'συγνωμη' απευθυνεται στις στρατιωτικες παντοφλες. Παραημουν αγενης μαζι τους...)

 

...όλοι κατάλαβαν ότι είμαι αστείος και χαζός...

Αν συμφωνησω μαζι σου θα με πεις παλι αγενη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω, new kid in town, τι μου θυμησατε, ποτε δεν απογοητευουν απο μικροεκπληξεις αυτα τα threads :)

 

Σατανισμος εντελώς :)

 

 

 

Γιατί σατανισμός; :) 200 κιλά μουσική ο καθένας ήξεραν οι τύποι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί σατανισμός;

 

Γιατι φορουσαν βρακια απο το Η & Μ.

 

Παντως οι...λιστες αλλα λενε για το Η&M

 

https://career.hm.com/content/hmcareer/en_cn/workingathm/get-to-know-us/best-place-to-work.html

 

http://www.greatplacetowork.com/best-companies/worlds-best-multinationals/the-list

 

 

btw εχω μια φιλη που  ειναι τρομερα ακτιβιστρια....δεν αγοραζει ρουχα απο πολυεθνικεςπουπινουντοαιματου λαΓου,τροφιμα απο σουπερμαρκετ και καλλυντικα απο τον Χοντο.

 

αγοραζει μονο certified ecological clothes απο 100% μαλλι και βαμβακι ,τροφιμα μονο απο τον Μπακαλη της γειτονιας της (το Αγροτικον στο Κολωνακι)  και καλλυντικα απο τον Κορε και την Απιβιτα και κατι αλλα περιεργα...

 

φυσικα οπως και η πλειοψηφια των ακτιβιστοεθελοντοτρασταφαριανς εναντιον του καπιταλισμου  ;D ειναι ΠΑΜΠΛΟΥΤΗ γιατι μονο ενας ΠΑΜΠΛΟΥΤΟΣ μπορει να ζησει....οικολογικοαντιπολυεθνικοαπελευθερωτικα.... ;D ;D  τη σημερινη ημερα,αλλοιως οπως ΟΛΑ τα κοριτσια που δουλευουν για για να ζησουν ...ψωνιζει ρουχα απο φτηνα πολυεθνικα chain stores και Κινεζους .

 

αν δεν αγοραζαμε ρουχα και προιοντα που κατασκευαζονται απο πολυεθνικες και χωρες του τριτου κοσμου με κακες εργασιακες συνθηκες θα κυκλοφορουσαμε σχεδον ολοι με...προβιες....ή γυμνοι...και φυσικα αυτη τη στιγμη στο  ΝΟΙΖ θα εγραφαν μονο οι γιοι των εφοπλιστων και των βιομηχανων της χωρας μια και μονο αυτοι θα μπορουσαν να αγορασουν laptop & H/Y  ;D

 

και σιγουρα οι "κακες" πολυεθνικες που δινουν σε Μπαγκλαντεσιανους επιχειρηματιες δουλεια φερουν ΜΕΡΙΔΙΟ ευθυνης αλλα μηπως οι ΧΩΡΕΣ και οι κυβερνησεις  στις οποιες εδρευουν αυτες οι πολυεθνικες φερουν ελαφρως...μεγαλυτερο?Γιατι ειμαι σιγουρος οτι σε ΚΑΜΜΙΑ επιχειρηση στο Μπαγκλαντες δεν τηρουνται ουτε οι ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΕΙΣ εργασιακοι κανονες.....(αν υπαρχουν βεβαια γιατι δε γνωριζω την κειμενη εργασιακη νομοθεσια στο Μπαγκλαντες)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα, επειδή η κριτική προς το προσωπό μου είναι καλοπροαίρετη (βεβαίως...) και μου αρέσει να βελτιώνομαι σαν άνθρωπος μέσω αυτής, θα ήθελα να ρωτήσω:

 

Σεξιστής είμαι εγώ που έγραψα ότι η Kate Perry έχει βυζάρες και όχι εκείνη που πήγε και τις αγόρασε (ε, ναι, τί να λέμε...) για να κάνει (και κάνει) καριέρα μετά από την αγορά αυτή; Διαφωτίστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk,

 

είναι παντρεμένη η ΠΑΜΠΛΟΥΤΗ φίλη σου;  ;D

Aπ' όσα εξιστορείς πάντως και κάνει, δεν είναι όλα στην ορθή σειρά "σωστάδας" ενός συνειδητοποιημένου καταναλωτη. Θέλω να πω ότι κάποιες από τις επιλογές της παραείναι mainstream... (θα μπορούσαμε να μιλάμε για μέρες)

Εlπίζω να της αρέσουν τουλάχιστον οι Eagles!

 

 

Εκτορα,

Ε ναι ρε φίλε τι να κάνουμε τώρα...

Το "πήγε και αγόρασε βυζάρες γαι να κάνει καριέρα" που μόλις έγραψες βρωμάει σεξισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου