Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για το παιξιμο μου


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας τρολλάρω κι εγώ λίγο να γελάσουμε.

 

Ακολουθει αρχή θρεντ και σχόλιο του Βαγγέλη για προσπάθεια σόλο συμφορουμίτη στο Highway Star:

 

Παράθεση από: blazas στις 22:57 - 21/12/15

Καλησπέρα

Μόλις έκανα ένα βιντεάκι στο youtube το solo του Highway star.Προτίμησα να το παίξω live και οχι pre-recorded καθώς πιστεύω οτι η live ηχογράφηση παρά τις όποιες ατέλειες έχει την δικια της αξία.

καλή ακρόαση

 

Παράθεση από: VangelisV στις 01:21 - 22/12/15

Εχει τη δικη της αξια αλλα πρεπει να κουρδισεις την κιθαρα πρωτα  Wink

 

 

Κι εγω με το που διάβασα το σχόλιο του Βαγγέλη για το solo μου στο "Highway star"κόντεψα να πάθω κατάθληψη και τσεκάρισα πρώι πρώι την κιθάρα μου να δω αν ειναι καμμία χορδή ξεκούρδιστη.Λεω"αυτός φαίνεται να ξέρει πολλά γύρω απ' τις κιθάρες για να μου την λέει ετσι σιγούρα θα ειναι κάποιος μεγάλος ελληνας  κιθαρίστας" και δίκο είχα γιατί και ο Keith Richards να ποστάριζε βιντεακι τόσος χαμός δεν θα γινόταν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

Τέλος πάντων, καλή καρδία και φάειναλ φάνταζη εφτά.

 

φάειναλ φάνταζη εφτά και στο πακμαν στην ουρα :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλό θα είναι να σταματήσει κάπου αυτό το πανηγύρι. Προσωπικά δεν γνωρίζω τον άνθρωπο και δεν γνωρίζω τι ευαισθησίες μπορεί να κρύβει.

  Δεν με νοιάζει κιόλας αν γνωρίζει, ή όχι κιθάρα και δεν με νοιάζει ακόμα και όταν μου το ρωτάει.

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλό θα είναι να σταματήσει κάπου αυτό το πανηγύρι. Προσωπικά δεν γνωρίζω τον άνθρωπο και δεν γνωρίζω τι ευαισθησίες μπορεί να κρύβει.

  Δεν με νοιάζει κιόλας αν γνωρίζει, ή όχι κιθάρα και δεν με νοιάζει ακόμα και όταν μου το ρωτάει.

 

Φιλε εχεις δικιο,ας παρει ενα τελος ολο αυτο.

Fuzzz Offff!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλό θα είναι να σταματήσει κάπου αυτό το πανηγύρι. Προσωπικά δεν γνωρίζω τον άνθρωπο και δεν γνωρίζω τι ευαισθησίες μπορεί να κρύβει.

  Δεν με νοιάζει κιόλας αν γνωρίζει, ή όχι κιθάρα και δεν με νοιάζει ακόμα και όταν μου το ρωτάει.

 

 

Σωστοτατος

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου